Новак
25cm 35cm Pusheen Kawaii Мачка Кукла Doraemon Кадифен Играчки Doraemon Роденденски Подарок трговија на Големо Фабрика Директни Деца Играчки Totoro

25cm 35cm Pusheen Kawaii Мачка Кукла Doraemon Кадифен Играчки Doraemon Роденденски Подарок трговија на Големо Фабрика Директни

Достапност: Залиха
DEN 379.00
DEN 379.20

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. Пред купување, ве молиме да не го игнорира бојата, големината и бројот.
За пакување
Сите ние ги користиме се кадифен и вакуум машини за пакување, бидејќи кадифен играчки и самите се големи, Само превоз можат подобро да се заштити производот, па кога производот е примено, тоа е малку повеќе од опис Мали или малку стуткани, немојте да бидете изненадени, како што тоа е нормален феномен, по отворањето и тресење, во сонцето да излезе на сонце за половина час
Перење проблем
Дел од чистење кога ќе се користи ден крпа ,користете ум детергент,да се фокусираат на стил јасно дамка,а потоа ден. Ви благодариме!
1 . ^-^
[xlmodel]-[custom]-[33703] Како Да се Купат
[xlmodel]-[custom]-[33702] Ми Даде Пет ѕвездички
[xlmodel]-[custom]-[45250] КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
За отстранување на влакна
Не ќе забележите на косата, откако ќе ја прими стоката? Ве молиме не грижете се, на кадифен играчки не губат својата коса.
[xlmodel]-[производи]-[39692] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33701] Топло Prompt
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат. Бидејќи тоа е нов производ, кој ќе биде малку влакнести и полни со влакна, Кога ќе се добие тоа, допрете го тоа неколку пати и се тресат тоа неколку пати да се отстрани fuzz
Прашања од големината
Сите бебиња се мери во вид.
Целокупната перење
1,топло во сиромашните
2,во неутрален детергент
3,во вода и нежно тријте перница
4,Отстранете ја внимателно исплакнете со топла вода
5,Со крпа да се притисне на вода
6,Прилагодете перница прототип
7,Во сонцето exposue
8,уште еднаш волна чешел
. Се надеваме дека нашите клиентот може да се добие она што го сакам.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
HOOHA
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Пол:
Унисекс
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
MR0116
Предупредување:
No
Карактеристики:
Мека
Тип На Објект:
Животни
Животни:
Многу ла сон doraemon
Материјал:
Краток Кадифен
Класификација На Родот:
кадифен кукла
Моделирање категорија:
Животните
Цртан Филм И Анимација:
СЕ
Животно Класификација:
мачка
Начин на Пакување:
mesh торба
Пополнување Материјал:
PP Памук
Кадифен Класификација:
Краток Кадифен
Применливи Возраст:
1-30 Години
Цртан Филм Тип:
Doraemon / A Doraemon.

Подобро ви се допаѓа

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

Ако retrofitter запознаени со осветлување систем, и сметаат дека високите трошоци за работна сила, retrofitter мож

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

2 парчиња Бренд Унисекс врвот на Арм Warmers УВ Заштита Отворено Рака Ракави, Кошарка, Голф, Спортови на Арм

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотМесец : 8~10 месец близнациТежина : 3700 / парОпис :

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

Scroll