Новак
Labelife 5 Pack STE151 Црн Печат Матрицата Касета Лента 24mm x 3m (STE-151 ST151 ST-151 Лента) За Брат P-допир PT Принтери

Labelife 5 Pack STE151 Црн Печат Матрицата Касета Лента 24mm x 3m (STE-151 ST151 ST-151 Лента) За Брат P-допир PT Принтери

Достапност: Залиха
DEN 2554.00
DEN 2745.60


Модел : STe-151 ( компатибилен со Брат STe151 , ST-151 , ST151 )
Големина : 24mm X 3м по лента ( Пакување од 5 )
Опис : Не-селотејп дизајниран со термички чувствителни слој кој маски
мастило или специјални течности за директен дел означување апликации .
ПТ-1400, PT-1500, PT-1500 PC, PT-2430 PC, PT-2500 PC, PT-2730, PT-2730 VP, PT-3600,
ПТ-530, PT-550, PT-7500, PT-7600, PT-9200 DX, PT-9200 PC, PT-9400, PT-9500 PC,
ПТ-9600, PT-9700 PC, PT-9800 PCN, PT-E500, PT-E500 VP, PT-E550 W, PT-E550 WVP,
ПТ-P700, PT-P750 WVP, PT-P900 W, PT-P950 NW


Параметрите на стоката

Тип:
печатач лента
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
STe-151
Тип:
Лента
Бренд Име:
Labelife
Применливи Опрема:
етикета печатач
Функција:
Компатибилен
боја:
Црно на јасно
Големина:
24mm*3m
Лента:
Матрицата Касета Лента
Гаранција:
1 година

Подобро ви се допаѓа

​Модел : AT18 KW ( компатибилен со Epson ST18 K )Боја : Црно на ЈасноГолемина : 18mm X 8m​КАНЦЕЛАРИСКИ АПЛИКАЦИИ СКЛАД

3pcs / многу се Меша Бои Црна на Јасни / Бела / Жолта dymo DYMO Label Manager лента 6mm 43610 43613 43618 DYMO Д1 лентаОва многу содр

3 PK брат tze765 tze 765 бело на зелена 36mm*8m Tze Ламинат Брат Етикета Стр допир етикета Ленти tz 765 tz765 tze 765 tze765Ова мн

6mm tze tz лента Компатибилен за брат етикета Tze111 Tze111 tz111 tze111 Pдопир етикета печатач Лента етикета создатело

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK22205 / DK2205Етикета големина : 62mm x 30.48 M ( 23 / 7" X 100' ), Континуирано Етикетат

Comaptible 24mm LC лента LC6 WBN црно на бело SS24 KW за tepra и labelworks печатачОва многу содржи 5pcs 24mm SS24 KW , но ако ви е потре

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK22210 / DK2210Етикета големина : 29mm x 30.48 M ( 11 / 7" X 100' ), Континуирано Етикетат

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK22210 / DK2210Етикета големина : 29mm x 30.48 M ( 11 / 7" X 100' ), Континуирано Етикетат

5pcs / многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12mm Компатибилен DYMO Letra ознака пластика бела лента LT 91201 за dymo LT печатачОва м

24mm злато на црна tz354 компатибилен брат tze лента за p допир етикета лента создателот tze 354 tze354 tze354Ова многу

DYMO Стандард Д1 Етикетирање Лента за Label Manager Етикета на Одлуки Црните букви на Жолта лента 1 / 4" W x 23' L 1 патр

9mm*2.5 m компатибилен Dymo црн Носорог на жолта Топлина се Смалуваат Цевки 3 / 8" RS5 Y SKU 18054Ова многу го содржи 2 п

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11208 / DK1208Етикета големина : 38mm x 90mm 400 Pcs, Термички Етикета НалепницаБој

Datacard 546314701 Боја Лента & Чистење Комплет YMCKT 500 отпечатоци Спецификациите на Производителот и објектот# : D

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK22210 / DK2210Етикета големина : 29mm x 30.48 M ( 11 / 7" X 100' ), Континуирано Етикетат

Компатибилен Datacard 552854504 / 534000003 YMCKT Боја Лента за Полнење за употреба со datacard id / пвц картичка печатач го з

1pk / многу Compatibel брат 12mm tz tze лента TZ133 TZe133 TZe 133 TZ133 TZ 133 сини на јасни стр допир етикета лентаОва многу содрж

Datacard 534000002 YMCKT Боја Лента за Чистење за Полнење за лична карта печатач замена на 552854204 лентаСпецификации

Scroll