Новак
голема обичај mouse pad евтини mousepads долго gaming mouse pad гејмер padmouse High-end големи персоналните подлошки тастатура подлога

голема обичај mouse pad евтини mousepads долго gaming mouse pad гејмер padmouse High-end големи персоналните подлошки тастатура

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 623.52

Сите Големина модел Може да Custom
Фотографија/Слика барања : предлог HD слика во позадина, па резолуција 1600 X1200, квалитет на слика директно ја детерминира квалитетот на сликата
обичај mouse pad : ве молиме пратете ја сликата која сакате да ја Печатите и цел број да ми во Порака Центар. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Прекрасни бои и HD ефекти бидете сигурни дека тоа нема да се изгуби на верност. Mouse pad е направен од природни rubbers наместо рекултивираните rubbers. Бојата на површината нема да влијае врз прецизното позиционирање на верност глувчето.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
Посебни свилен површина, попрецизно глувчето за позиционирање, HD ефект, екстра голема визија и да се движат простор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Иако тие немаат stickiness на рекултивираните гумени подлоги за глувче, на долната страна на нашите mouse pad има висок коефициент на триење, така што тие може да се сфати на било каков вид на десктоп. Печатени слики се high-definition, highfidelity и ги имаат следните карактеристики :
1.Овој производ е најдобар природна гума на ткаенина покрие mouse pad во моментов.Ние и ветуваме дека нашите подлошки нема да избледи и секогаш да остане во оригиналната боја. Нашите подлошки се толку многу подобро отколку просекот серија печатење подлошки дека тие можат да се исчистат, одново и одново, и се уште се држат во оригиналната боја. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.

Параметрите на стоката

боја:
Size600x300x3mm, Size700x300x3mm, Size800x300x3mm, Size800x400x3mm, Size900x300x3mm, Size900x400x3mm, Size700x300x4mm, Size800x300x4mm, Size800x400x4mm, Size900x300x4mm, Size900x400x4mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
olwonow
Стил:
заштита од радијација
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
11 големина

Подобро ви се допаѓа

За Пратката 1.Ние ќе испрати предмети во рок од 2 работни дена (можно) по уплатата се потврди со платформа.

1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувч

неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1 Употребата н

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Функција : може да се мијат Антил

Игри тастатура, маус Меморија Сунѓерот бавен раст Зглоб Поддршка Остатокот Платформа Подлога и Mouse Pad за

започнете Цена : $1.76 Цена : $1.59 Цена : $1.78 Цена : $1.99 Цена : $1.51 Цена : $1.59end4 Против Пролизгување Лаптоп КОМПЈУТ

Намалување на триењето помеѓу глувчето и mouse pad предизвикано од движење, се постигне ефектот на одржува

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.99 / парче НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО З

Име на производ : Mouse Pad;Главен Материјал : Силикон, Гел, Полиестер, Вкупната Големина : 23 x 20 x 2 см / 9 x 7.9 x 0,8

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се с

Описи : 100% сосема новМазна и мека површинаШармантна моделПрецизност за шиењеНе се лизга линииСпецифика

Жешка линија Игри Перформанси на ниво на глувчето лизгалки за Razer AbyssГлувчето НозеПочитувани купувачот,

ОписМатеријал : ГумаТежина : 150g.Боја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна н

Colohas Алуминиум Легура Mouse Pad Уникатен Тенок Глувци Мат Назад Анти Лизга Глувчето Мат за Office Home Лаптоп за Ma

Бидете сигурни дека производот не е оштетен, итн Ако пакетот е испратена, но бидејќи на адреса грешки не

(3) гума мирис проблем : без вкус, тоа не е гума, гума производи од нашата фабрика подлошки се без мирис, не

Scroll