Новак
CHIMDOU Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Pendant, Боксерски Ракавици Ѓердан Pendant Мажите Класичен Шарм Накит трговија на Големо,AP1633

CHIMDOU Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Pendant, Боксерски Ракавици Ѓердан Pendant Мажите Класичен Шарм Накит трговија на

Достапност: Залиха
DEN 151.00
DEN 167.52

5 инчи во мерењето. Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нормално, обработка на време може да биде од 1 до 3 работни дена(празник не вклучува). Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Што можете да направите како оваа : Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
- Боја На Несовпаѓање Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Нов Стил : Мода Pendant Ѓердан Накит Pendant Големина : 32-милиметри*25мм ,25мм*15mm,Должината на Chian : 60cm Тежина : 57g/pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
-
ПЛАЌАЊЕ -
Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T/T,Western Union, итн се ОК
- ПРЕВОЗОТ -
Обработка На Време :
Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CHIMDOU
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
32-милиметри*25mm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
AP1633

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

1 gПодарок За : Пријател,Љубовник,Мајка,ПријателкаСите наши производи се во продажба на големо цена,пове

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" Ви бл

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2 Можеме д

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на ва

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Scroll