Новак
Темно Сина 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил Заврши

Темно Сина 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил

Достапност: Залиха
DEN 9072.00

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 3-7 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 30 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Екс-работа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр. СМРТНОСТ Серија Боја име графити Дебелина 150 micron Pelease хартија 140g со воздух канал се Тркалаат големина 1.52*30m Материјал ПВЦ Функција ОЕМ дизајн Издржливост 3-5 yeasrs Предности на Бомба во Автомобил Винил : 1.Полимерни филм со висока флексибилност 2.Димензионална Стабилност 3. Добар Времето Отпор 4.Без Виткање по апликации 5. Нема остатоци по пилинг исклучите Авто Филм Налепница, Бомба Цртан филм Графити Уметноста Винил, Decal Налепница Нови Лавра Автомобил Винил Филм, Автомобил Завиткување Фолија Заврши Винил Филм, Авто Лавра Филм Налепница Автомобил Тело Налепница Хартија Автомобил Тело Заврши Бомба

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
3D-10
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
30m
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ

Подобро ви се допаѓа

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

* Лесен за инсталација на задното стакло на возилото.* Објективот ќе се претвори кристално јасна додека

Автомобил Додатоци За Lexсите автомобилиИме : Не се лизга на возилотоМатеријал : Алуминиум легура & гумаВ

YJZT 16.5 CMx18.4 CM Смешно Terrier Куче ПВЦ Висок Квалитет Materila Автомобил Налепница Ц19017Гаранција : 1.100% гаранции но

Логистика барањето сајт : http : / / www Логистика побрзо од економијата 2, спецификации : 30 cm X6 cm.Ние ќе се оби

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

за Toyota Rav4 2014+ Hilux Revo Innova Fortuner 2016 + Abs Хром Врата се Справи со Капак Автомобил стил налепници Авто Додатоци Б

природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот користете пластична scraper или банка

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве и

Внимание ве Молам : Налепници се навива за превозот како и следново Кога имаш вашиот објект и отворете г

АвтомобилСтил, ABS Итни Светлина Копчето Рамка Покрие Налепница за Jeep Wrangler Автомобил Внатрешни Додатоци

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

Име : Автомобил запечатување лентаМатеријал : RubblerДолжина : 5 Метри Ширина : 1.3 см Висина : 0.5 cmБоја : Црна, Ц

Каверзаврши Повеќе than100 стил на дизајн ние може да направи мат или сјаен финиш на површината ако сакате

автомобилстил, ABS Бисер Хром Внатрешни работи Калапи Купот на Капакот на Држачот за Намали За Jeep Compass 2017 2

Scroll