Новак
H&F ТОПЛА Наруто Cosplay Аниме Легура Нерѓосувачки антички бронза Наруто Sharingan Шарм Pendant може да dropshipping

H&F ТОПЛА Наруто Cosplay Аниме Легура Нерѓосувачки антички бронза Наруто Sharingan Шарм Pendant може да dropshipping

Достапност: Залиха
DEN 89.00
DEN 134.40


големина : 7.0x5.0cm
Должина : 78cm
материјал : бакар легура
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Параметрите на стоката

Метална боја:
антички бакар позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
7.0*5.0 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
78 cm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
001102
Бренд Име:
mengtuyi
Тежина:
78 см

Подобро ви се допаѓа

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на ва

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

Име : Тиркизна Ѓердан ЃерданМатеријал : ТиркизнаДолжина : 45 CM + 7 СМ проширувањеТежина : Околу 15g по парчеП

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди це

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Scroll