Новак
(24pcs/многу) 50mm, Акрилик Месечината Брошеви Златен Сјај Боја Исечок Украси 2 инчи -AC1154B

(24pcs/многу) 50mm, Акрилик Месечината Брошеви Златен Сјај Боја Исечок Украси 2 инчи -AC1154B

Достапност: Залиха
DEN 259.00
DEN 349.44


Ние само го продаде акрилик парче, не вклучувајќи какви било додатоци на накит. : -)
Опис На Производот
· Материјал : Високо квалитетен Еко-Пријателски Мазна Акрилик со Сјајни;
· Големина на :
Прибл. : 1.8 инчи Должина x 2.0 инчи Висина x 0.08 инчи, дебелина;
Прибл. : 1.7 мм Должина x 50 mm Висина x дебелина 2mm;
· Боја : Една страна со Златен сјај во боја ,и друга страна со солидна боја ;
· Состојба : Brand new;
· Достапни во други бои и големини.
· Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : дебелината и бои може да се разликува малку.
Секој акрилик доаѓа со заштитна хартија/пластика, ве молиме да го отстраните овој пред употреба.
Пакет
· 24pcs вкупно
Плаќање и Испорака
· Alipay или Western Union, TT.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.Исто така купувачите ќе биде responsitlbe за какви било Царински давачки или additinal такси.
· БЕСПЛАТЕН превозот,тоа обично трае околу 7-55 дена да бидат испорачани.
· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 4-10 дена. Ве молиме имајте во предвид ние не профитираат од превозот,така и за комбинација на превозот и повеќе производи,ве молиме контактирајте со нас за МЕНУВАЊЕ НА ЦЕНАТА на ВКУПНИОТ ТОВАРЕН ПОЛНЕЊЕ. : )
За Нас
· Со било кое прашање или барање, ве молиме оставете порака за нас. Или сте само може да ни даде на повик во 86-579-84248114
Ние секогаш се служи со полно срце и душа!

Параметрите на стоката

Бренд Име:
SyaSibo
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Назад На Училиште,Партија,Божиќ,Ноќта На Вештерките,Велигден,Свадба,Нова Година
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

1.Детали слики на овој 3m гумени фото кабина2.Додатоци на&бои на овој 3m гумени фото кабина3.Параметри Точка

метар метарХавајски Luau Партија Плажа Тема Партија роденден Декорација Фламинго Хартија за Пиење Слама

3) Ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцел

Име на производ : Кафез Птици Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пак

· Услуги на клиентите е многу важно за нас Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!Топло Совети : 1)Ако сак

Име на производ : Цвеќиња Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пакет in

торба торба торба 6"x 10 Yards Чипка се Тркалаат Tulle се Тркалаат Чипка Tulle Ткаенина Табела Тркач Стол Sash Туту Tu

Опис На Производот· Materail : топола иверица;· Големина на : Прибл : 50mm ширина x 43mm висина x дебелина 3мм;2.0" шир

Детали : Големина(Dxšxv) : Прибл 8 х 8 х 0.3 цм / 3.15 x 3.15 x 0.12 инчен Пакет, Вклучувајќи : 10 x Дрвени Срцето Embellishments и

состојба : 100% нов и висок квалитет Материјал : вештачки кристал ЗАБЕЛЕШКА : секоја форма MOQ = 500g 500g X 2= 1 кил

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓ

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

6pcs / многу Врвен Квалитет 3pcs Кристал Octagon Монистра Со Стакло Фацетирани Стакло Pednats За Од Вратата Виси Бо

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

5pcs / многу 100 Yard X15cm Кристал Tulle Ролни Organza Чиста Газа Елемент Табела Тркач Ткиво Гајтанот Занает Партија С

Круг Хартија Confetti Ткиво Хартија Tassel Гарланд со 36inch Латекс Балони за Фестивал Предмети & Партија Реквизи

1.Слики на овој гумени срце облик2.Додатоци на&бои на овој гумени срце облик3.Параметри Точка Име : гумени

состојба : 100% нов и висок квалитет .Материјал : вештачки кристалноНаправи вашата соба за романтична и до

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

8cm Пена Овален облик Styrofoam Јајце за DIY занает Велигденски јајцаМатеријали : пенаГолемина : прибл 8cmБоја : б

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање.· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 58 дена.· Сите наши п

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 м Контролер на LED светло : 1.ВИ ПОСАКУВАМ

Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу

1.Детали слики на овој гумени фото кабина шатор2.Додатоци на&бои на овој гумени фото кабина шатор3.Параме

ние гледаме напред за создавање на нешто убаво за вас.86 / комбо 11.70 / комбо 11.Ви благодариме за шопинг со

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувач

Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.Опис На Прои

Scroll