Новак
2 парчиња/Многу не ' Рѓосувачки Челик Мека-затворете Кабинет Вратата Зглоб со Хидраулични Бафер Шарки Отстранлив Монтажни Купот/Base/Плоча

2 парчиња/Многу не ' Рѓосувачки Челик Мека-затворете Кабинет Вратата Зглоб со Хидраулични Бафер Шарки Отстранлив Монтажни Купот/Base/Плоча

Достапност: Залиха
DEN 199.20


2 парчиња/ многу Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Мека-затворете Кабинет Вратата Зглоб со хидраулични баферот
Отстранлив Монтажни Купот/Плоча
Завртки вклучени
Внимание :
Две т ypes на шарки опционални (Тип-1 & Type-2 како на сликата подолу покажува), ве молиме оставете ни белешка или порака до покажуваат кој тип сакате да имате.
Во спротивно, ние само ќе го испрати со Тип-1 како стандардна опција.
Ве молиме имајте предвид, ви благодариме.
Спецификација : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик со Дебелина : 1.2 mm Отворен Агол : 95-110 степен Применлив одбор дебелина : 15mm-19mm
Пакет Содржина : Вратата зглоб x 2 buc (вклучувајќи завртки)
Превозот :
Ние снабдување со бесплатен превозот на клиентите, со Следење на број .
Време на испорака : 15~50 дена
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција & Политика На Враќање :
- Клиент треба да се врати стоката во оригиналната состојба во рок од 7 дена ако некој објект е неисправен по приемот.
- Купувачот е одговорен за враќање превозот и ракувањето со трошоците.
Повратни информации :
Однапред, ви благодарам многу за вашата шопинг тука.
Ако клиентот е љубител на нашите производи, ве молиме љубезно ни даде некои позитивни повратните информации, вашето задоволство е нашиот најголем успех.
Ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни повратни информации, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе се прогласи парцела како подарок со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење.

Параметрите на стоката

Тип:
Мебел Зглоб
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
304-12-DT
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Барел Должина:
119 mm
Страна Панел Дебелина:
15-19 mm

Подобро ви се допаѓа

Пакетот Вклучува : 4 Pairs Хидраулични Поддршка Род (1 Pair=1 PCS Лево + 1 PCS Право)ПлаќањеНие го прифатат плаќање

Спецификации : Боја : Бронзени Тон Материјал : Цинк Легура(Кадмиум Слободни) Количеството : 10 PCS Големина :

Карактеристики Ова е кабинет зглоб LED светло систем, инсталирај го на вашиот зглоб, по инсталирање на ба

торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Издржлив и едноставен за инсталација Убаво декора

Спецификација : Име : Стакло Клип Тежина : 79g Боја : Сребрена Агол : 90 степени Материјал : Бакар Дебелина на

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

4pcs Прилагодливи 0 Степен Кабинет Стаклена Врата Зглоб Ѕид за да Стаклена Врата Клипот Зависи Одговара з

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Мини виткање зглоб табела биро оков за мебел додатоци бакарцинк легура од не ' рѓосувачки челик шаркиОп

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.6 инчи / 15 инчи Долго ред

Овој зглоб се користи за вратата, гардероба, ТВ кабинети, bookcases, вино и други луксузни вратата врскаПакет

торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Издржлив и едноставен за инсталација Убаво декора

Спецификации : Боја : Бронзени / Злато Материјал : Железо Количина : 50 PCS Големина : Околу 1.5 cm x 1.3 см(0.59"x 0.51"

Материјал : Алуминиум Боја : Црна Опис Модел : B02 се Зголемува до : 24 CM Функција : укинување на врвот горе и

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Спецификација : Име : Кревет Шарки Тежина : 77g Боја : Како на Сликата Прикажани Главен Материјал : Метал Де

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни к

Спецификација : Име : Стакло Клип Тежина : 50g Боја : Сребрена Агол : 0 Степен Материјал : Бакар Дебелина на Ѕ

Scroll