Новак
12pcs/многу Зелена Самовила Прашина Ѓердан Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant тон бронза

12pcs/многу Зелена Самовила Прашина Ѓердан Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant тон бронза

Достапност: Залиха
DEN 1060.00
DEN 1247.52


синџир должина : 50cm
шарм големина : за 25mm
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Параметрите на стоката

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Должина:
50cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Скелетот
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани

Подобро ви се допаѓа

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на ва

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

Име : Тиркизна Ѓердан ЃерданМатеријал : ТиркизнаДолжина : 45 CM + 7 СМ проширувањеТежина : Околу 15g по парчеП

Scroll