Новак
1pcs камила боја дома тепих/дневна соба килим/кревет мат Механички миење 800mmx1500mmx45mm Бесплатен Превозот

1pcs камила боја дома тепих/дневна соба килим/кревет мат Механички миење 800mmx1500mmx45mm Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 1093.00
DEN 1681.92

Се надевам дека ќе може да го разбере цената е само за едно парче килим.
Опис На Производот
Големина : 80x150x4. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.5 cm, botton висина е околу 1cm, becuase долгорочни на delievery ,крзно висина можеби и пониски од порано во разгледа на pressue, не ми се допаѓа жица. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!
.
Имаме големина 50*100,50*160,50*180,60*160,60*200,80*120,80*160,80*200,100*100, Други големини може да се прилагоди
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака ние обезбеди бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение.

Параметрите на стоката

Големина:
800mmx1500mmx45mm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Дома
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Декорација Стил:
Модел
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
Салон
Начини на Продажба:
1pcs
Број На Модел На:
0825001
Материјал:
Други
дизајн:
Други

Подобро ви се допаѓа

Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и споју

Детска соба Тепих круг 150*150cm круг тепих бебе игра мат Комбинација пикник ќебе ANITSLIP tapetes став casa sala деца tap

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот

Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Европа Апстракт Мастило Теписи За Дневна Соба Дома Спалната соба Черги И Килими Краток К

10246Производи Детали : 1.Материјал : Фланелен Боксери.2.Димензии : 40cm*60см Исто така, тоа може да се Направи (

Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе биде

Опис На Производот1 Големина : 30cm*30cm , 9 дел2 Материјал : Кашмир ткаенини3 Дното : ЕВА4 Рака мие5 некои имаат

Исто така, ја прифати Т / T) или Western Union Големина : 6ft x 9ft (183cm x 274cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн

Во 16ти век, луѓето почнаа да се угледа на овие форми на платно позадина користење на челични игли, измисл

Име на производ : Краток Modren Круг Тепих Дијаметар 80 / 100 / 120 / 160 / 200 CM Големи Димензии Мека Корални Руно Сал

Компјутер Стол Перница Тепих Јога Корални сомот Мат Сина Црвена Љубов Лондон, велика БРИТАНИЈА Знаме До

Европската Едноставност Круг Теписи За Дневна Соба Компјутер Стол Област Килим Деца Да Си Играат Шатор

Најчестите бод се нарекува "континентална бод" или " шатор бод ," и е работено дијагонално низ платно теми

Квалитетот 200 линии; 277 kpsi (430,000 јазли / м 2 )* Рачно Изработени Волнени&Свила Тепих Фотографии *Овој тепих е

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

АКЦИИ ПРОМЕНИ ДНЕВНОPLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДОСТАПНОСТА ПРЕД КУПУВАЊЕБЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА...

Scroll