Новак
NOVOVISU За Chevrolet Искра Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Tunning Кул Лента Светлина Оптички Влакна

NOVOVISU За Chevrolet Искра Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Tunning Кул

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1414.08

NOVOVISU За Chevrolet Искра Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Tunning Кул Лента Светлина Оптички Влакна
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За Искра M100 1997~1999
За Искра M150 1999~2003
За Искра M200 M250 2003~2007
За Искра M300 2007~2017
За Chevrolet Искра 1997~2017 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За Chevrolet Искра 1997~2017 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн. ние не't укажуваат на тоа го прават тоа. Ако'повторно не се задоволни со нашата стока или услуга , ве молиме пишете ни веднаш, така што можеме да ви помогнеме.
Превозот Ние организираме на пратката од понеделник до петок.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата.Пред шофершајбната се рефлектира во табла каде што ќе се инсталира.
За Chevrolet Искра 1997~2017 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
Пакет
еден костум за продажба.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
NOVOVISU
Автомобил модел:
искра

Подобро ви се допаѓа

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Нормал

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси.Искрено се надевам дека ќе не остави ни какви

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПО

Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви по

Ние може да го промени на испорака задолжен за нарачки Преку воздухопловната, превозот времето е 1025 раб

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

Опис на производот Овој звук се активира со шарени LED светло автомобил налепница ќе ви донесе со fashional и

Нови 70*16 cm Led ЕЛ лист на Светлина и звук Еквилајзер Звук Ритам Автомобил Налепница Флеш Шарени Музика Екв

Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви по

Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации

За Протон Такт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре

Купувачите треба да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамкит

comFedex24 денаwww.(Ве молиме погледнете го приложениот сл Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Царинењ

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

За Алфа Ромео GTV / Spider AR 1993~2006 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Авт

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси Ние само брод да се потврди адреси...

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продава

Превозот Ние организираме на пратката од понеделник до петок Данок се купувачот 's respomsible...

Scroll