Новак
Преносни Озонската sterilizer Воздух и Вода Прочистувач Multifuctional Озонската Генератор AC110v за Прочистување на Воздухот/ Подготовка на храна

Преносни Озонската sterilizer Воздух и Вода Прочистувач Multifuctional Озонската Генератор AC110v за Прочистување на Воздухот/

Достапност: Залиха
DEN 768.00


Кога ќе ги нарачате ,ве молиме наведете напон што сакате .имаме Оценет напон : AC220 V~50 HZ 110 V-60hz особено бразил клиент , ако не забелешка ,тогаш за бразил клиентот ќе испрати AC110 V auotomatically
Номинална моќност : 8 W
Озонската излез : 400mg/h
Мерењето : 1-60 (мин)
1 рачна контрола, до најмногу 60 минути.
2 распаѓање на пестициди, хемиски ѓубрива, clenbuterol, храна адитиви и други нечистотии, спречување на хронични труења да се подобри вкусот, продолжување на зачувување на времето.
3 отстранување на чуден мирис, се прочисти затворен воздухот, стерилизација, превенција на заразни болести.
4 за миење гаргара, бања, убавина, здравје, стареење, и за одржување на орална хигиена, спречување на орални болести, олеснување и дополнение лекување на одредени болести
АКО САКАТЕ трговија на големо , ќе има подобра цена , барем 10pcs ,за 110v имаат маса акции, сега , 10pcs линк се како што следува :
ако сакате со дигитални времето контрола , можете да кликнете :

Параметрите на стоката

боја:
AC220V 50Hz, AC110V 60Hz
сертификација:
CE,RoHS
Напон (V):
110V
Стил:
прочистувач на воздух
Бренд Име:
Alanchi
Апликацијата Област:
>61㎡
Брзината На Ветерот:
Стандард
Бучава:
≤50dB
Anion Густина:
1000000pcs/м3
Формалдехид Отстранување Го Оценувате:
96.20%
Примена:
10-20m3
Број На Модел На:
3188A
Моќност (W):
8W
Снабдувањето Со Кислород:
Подолу 1L/мин
Волумен На Воздух:
50m3/h
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Извор На Енергија:
Електрични
Напојување:
Наизменични Тековната
Капацитет (CFM):
..
Тип:
Озонската Генератор
Бензен Отстранување Го Оценувате:
99.00%
Функција:
Selfcleaning
Инсталација:
Електричен
сертификација:
FCC
is_customized:
Yes
Моќност (W):
15
Напон (V):
110/220

Подобро ви се допаѓа

(5) на пестициди деградација : може да се широко се користат во трпезарија, на место, како што се овошје и з

Не здравство тврди дека за овие производи се оценува од страна на сад Прехрамбената и Лекарската Админи

Спецификации : Номинална напон DC 6 V Моќ 0.19 мл Производ тежина Прибл Покрај тоа, ве молиме да не се стави п

41 НаОперативен бучава : за 40d BПротокот на кислород : 15 L / min (собна температура), може да се прилагодиКисл

Озонската Генератор Мобилен Озонската Вода Ozonator Озонската Генератор за Воздух / Вода Третман 100mg~200mgОзо

Воздухот Purifiers Atomization Медицински 3 L литар домаќинство кислород inhaler дома кислород машина15 L / min бремени ж

Опис : Функција : прави на транспарентен мека ПВЦ за добра визуелизација Kink отпорни На turnup rim може да се о

Висок Квалитет Преносни Прочистувач на Воздух USB Домаќинство Автомобил Користите Негативни Јони Чад От

Карактеристики : Сите функција во една машина : Формалдехид Отстранување , Стерилизирате, Mephitis Апсорпци

Цевки, опрема и контејнери на површината на бактериска вирус убиени од страна на озонската, е многу едно

влезен напон : AC220 V 50 / 60 Hz,AC110 V 50 / 60 Hz,DC12 V(DC11v13 V)Озонската густина : 200mg / Hработат на струјата : 350420m Aмоќност :

Користете воздухот и водата како материјал;Брзо и ефикасно отстранување на пестициди и хербициди, убив

1 PC GL2108 Прочистувач на Воздухот со Негативни јони иОзонската Воздухот Чистење На Филтерот Со Англискиот

Напон : автомобил цигара DC12 V13.8 V Материјал : ABS Производ големина : 30*75*26mm Реактивните кислородни видови : 2

1 PC Нови 7 G / H Cocentration Озонската ГенераторКолекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман На Вода

Добредојдовте на нашата продавницаОпис На ПроизводотНајновите GXC01 Автомобил USB Прочистувач на Воздух1..

ОписОпис : 1) Номинална Напон : AC220 V 50 Hz AC110 V 60 HZ2) Потрошувачка На Енергија : 1.8 W3) Деконтаминација Површина

Опис На Производот : Преносни Нови Најдобра Цена Индустрија Озонската Генератор Мобилен 220 V во Воздухот

ОписВисоко", "топ одделение" е околу 4.0 ппм.Делокруг на примена"Врвот одделение"[xlmodel][фото][0000] Фотографии

Тоа е исто така одлична за вашиот дом кујна или бања, како и Се работи за неколку минути.LED светло светло

Познавање на озонскатаОзонската од кислород член многу жив атом кислород(livelyness е 600 пати на chloriine)Имаат

По резервоарот се чисти, ве молиме запомнете да го приклучиш на резервоарот назад за да се избегне истек

Производ КарактеристикиРаботи на принцип : платформата На процесот генерира озонската и негативни јон

Воздухот Purifiers Atomization Медицински 3 L литар домаќинство кислород inhaler дома кислород машина15 L / min бремени ж

5, гас извор, филтрација систем, испуштање комора, контрола соба интеграција, лесен за ракување, со употр

Scroll