Новак
2017 Нови 8мм Црвена Лушпа Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн Жени, Девојки Подароци 15inch

2017 Нови 8мм Црвена Лушпа Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн Жени, Девојки

Достапност: Залиха
DEN 174.00
DEN 341.76

Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.08
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
A584
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

Опис : 1.На монистра, големината е кол за 16mm,дебелина за 10мм,,дупка големина на 1.0 mm2.Цената е за 5 парче од м

Можеби ќе сакатеТип : Емајл Криви Страна Начини На Крст Од Сребро Pendant Монистра Шарм Конектор Линкови На

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Scroll