Новак
Магијата Ikery Прекрасна Зголеми Златна Боја Multicolor Отвори Ретро геометриски Плоштадот Џеб Види Дама Pendant Ѓердан MKA64

Магијата Ikery Прекрасна Зголеми Златна Боја Multicolor Отвори Ретро геометриски Плоштадот Џеб Види Дама Pendant Ѓердан MKA64

Достапност: Залиха
DEN 114.00
DEN 133.92


Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,
Дијаметар : 2.1*1.4 cm
Боја и Стил : погледнете како го слика
Поставете Тежина : 10g

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Магијата Ikery
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MKA64
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
2.1*1.4 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
45cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Подобро ви се допаѓа

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

20pc / многу Moana Ѓердан Смола накит Сина pendant Девојки Женска Ѓердани Pendant накит Ткаење Метод Враќање на Анти

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2 Можеме д

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена...

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во наша

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Scroll