Новак
Рак Восок Печат Печат/Запечатување Восок Печат Плажа, море печат ws147

Рак Восок Печат Печат/Запечатување Восок Печат Плажа, море печат ws147

Достапност: Залиха
DEN 527.52


Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був
1. Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика
2. Големина : прибл. 9cm високи и 2,5 cm круг
3. Направени со позлатен месинг со дрвена рачка
4. Одлично за scrapbooking, покани, подарок завиткување, пакување, и сите креативни проекти!
10 Дрвена Рачка Бои Се Достапни : Available :
- Црна
- Дрвени
- Сина
- Жешка Розова
- Црвена
- Портокал
- Виолетова
- Зелена
- Небото Сино
- Жолта
Цел Опции :
- Печат Само
- Со 1 Запечатување Восок (Освен ако не е одредена, восок боја ќе дојде во случаен избор)
- Со 2 Запечатување Восок (Освен ако не е одредена, восок боја ќе дојде во случаен избор)
Инструкции :
1) светне на запечатување восок
2) Капе восок на вашиот склопот на површината (хартија, стакло, керамика, итн.)
3) Место на печат на восок,
4) Почекајте неколку секунди
5) Подигнете ја полека и тоа е направено

Параметрите на стоката

боја:
Печат Само, Печат со Еден восок, Печат со две восок
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
ws147

Подобро ви се допаѓа

DIY Scrapbooking Албуми Печат Печат Кафез за Заклучување на Умира Втиснување на Силиконски Транспарентен Печа

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат Ве молиме оставете ги 5

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Материјал : пластични Големина : 14.7 cm долги, 10.5 см широк, 0.2 cm дебелина Информации : 1.Поради светлината и н

Обем на продажба : 1pcsБоја : ЦрнаСпецификации : зборот печатМатеријал : гума и ПластикаУпотреба : канцелар

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Г

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Ако не примите објект во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пра

Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а

Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Ние?повторно не е о

Материјал : Дрвени + гумаКутија големина : 77 77 x x 50mm / 3.0" x 3.0" x 1.9"Печат димензии : 12 x 12 x 40mm / 0.47" x 0.47" x 1.57"Бој

Големина : 11 *16cmМатеријал : силиконПакување : 1pcs / многуФантастичен дизајн за вашите покани / картички / п

PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира сечењ

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние имаме разбирање за несреќа може да

Игра на Престоли Targaryen 1pcs по многу^^Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е 3cm / 2.5 cm случаен испратиПа

Ќе ја добиете восок печат печат1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Големина : прибл 9cm

Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 161.8 g / setГолемина : за 12x12x40mm (секоја компјутери)Количина : 1 пакет=4 сет,1

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Функција : Дизајни : Писмо Кутија : 14.6*8.2*4.7 cm Печат : 0.9*1.2*3.8 cm Материјал : гума и дрво Една многу=еден бокс=70

1 lot = 1 set = 21 парчиња ( како на сликата) Materail : Дрво Кутија Големина : 12.5* 4* 6.5 cm Печат Големина на : 1.5 * 1.5 * 3.5 cm Д

Scroll