Новак
2 парчиња/set Светла светилки drl Бела DC 12V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно Светло 1000LM Бесплатен Превозот

2 парчиња/set Светла светилки drl Бела DC 12V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно Светло

Достапност: Залиха
DEN 395.00
DEN 448.80


2 парчиња/set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно Светло 1000 LM Бесплатен Превозот
1 set = 2 Парчиња Светилки
Точка БР. Светилки drl-КОЧАН-100 SMD-Р-сребрена DRL0035
Напон : 12 V Моќност : 0.26 НА*12 V Лум : 1000 LM/еез Големина : 68mm Rond Боја Температура : 6500-8000 K Тежина : 0.07 KG/пар Пакет се вклучени : 2 парчиња 12 V КОЧАН 100 SMD светилки drl Стандардна Пратка : Кина Пост/e Packet ( Цел цена HK Пост/e Packet ( Цел цена >= 20 USD).

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
КОЧАН
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Име На Модел:
Светилки drl-КОЧАН-100SMD-Р-сребрена DRL0035
Објектот Дијаметар:
6.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.07kg
Бренд Име:
YM E-Светла
Специјални Функции:
Светилки drl
боја:
Бела
Напон:
0.26A*12V
Примена:
Дење Работи Светла, Пак Сигнал
Големина:
68mm Rond
Lumens:
1000lm
чипови:
КОЧАН
SMD:
100 SMD
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Температура На Боја:
6500-8000K(бела)
Тежина:
0.07KG/PAIR

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Scroll