Новак
Бесплатен превозот топла продажба вдлабнати алуминиумски профил за led лента,млечниот/транспарентен капак за 12mm pcb 35pcs/многу со фитинзи

Бесплатен превозот топла продажба вдлабнати алуминиумски профил за led лента,млечниот/транспарентен капак за 12mm pcb 35pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 9024.96

LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в. LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлување
с. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да се независни LED светилка за во работилница
e. Алуминиум LED профил Наменети за флексибилни и тешко led ленти
б. LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели/таванот и ѕидот светилка
led алуминиумски профил- Пакување и испорака
Пакет : Спакуван во картонска со ПЕП внимателно. LED Алуминиумски Профил може да се примени на топлина мијалник и физичка заштита на Led диоди
г. Алуминиум LED профил - -Прави flex лента повеќе домот
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна/office)
б.
led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X25mm X7mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзија
в. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателно
led алуминиумски профил - На pplication
а. Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и заврши
e.

Параметрите на стоката

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
yl2507
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Ширина:
2.5cm
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Алуминиум Домување+PC покритие
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Подобро ви се допаѓа

Екранот дизајн, како што се декорација на пијалаци кабинет, чевли кабинет, накит контра итн.Пакување : 5 к

LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели / таванот и ѕидот светилкаled алуминиумски профи

Избриши / Полу јасно / Млечниот Покривање на 1m должина 3 Осветлување осветлување или на одредени облас

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација1000mm X30mm X20mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X19mm X19mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Поклопецот омекнува 'spottiness' на ЛЕР газа светлини, за производство на доследен и пријатен светлина.5 mm) За

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx30mmx30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LE

LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлувањес.Ако имаше некоја посебна б

3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.3 MM Додатоци Крајот капи, клипови

100% оригинални нови дел,без лентацената за 5 Led диоди+4 Led диоди 777mm Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ

Име на производ : LED Лента на светлина, 36pcs SMD5730 50cm, DC12 V Боја Tempreture : 30003500 K(Топло Бела), 60006500 K(Бела), 700010000 K(Ку

Политика На Враќање : 1, Било проблеми со квалитетот или превозот штета, ве молиме да ни покаже на тестнио

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 12 VDCМоќност : 7 W / 50 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5630 LED лент

Производ Descrption : 100% Сосема Нов Супер светло 5630 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност Долг животен в

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

Спецификација : 1 Модел : 57302 Led диоди : 72leds / еез(0.5 M)3 Должина : 50 CM4 Напон : DC12 V5 Моќност : 0.20.3 W / led6...

Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови

Цена : $13.00 / 10pcs Цена : $8.66 / 5pcs Цена : $16.40 / 10pcs Цена : $15.8 / 5pcs Цена : $15.82 / 5pcs Цена : $16.2 / 5pcs Цена : $25.7 / 10pcs Цена : $37.5

НОВИ делови 12 КОМПЈУТЕРИ / set 3*R1 3*L1 3*R2 3*L2 Компатибилен дел броеви : 6916 L1174 A 6916 L1175 A 6916 L1176 A 6916 L1177 A НОВИ делов

LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна / office)б Алуминиум LED профил Додато

led алуминиумски профил за led лента спецификација1000mm X22mm X12mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

DC 50 CM 2 Парчиња LED Лента на Светлина на ДОПИР СЕНЗОР Стриптиз Бар Светлина Млечниот Покрие Алуминиумски п

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X22mm X11.7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

Scroll