Новак
Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за Светлината-извори GPH303T5VH

Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за Светлината-извори GPH303T5VH

Достапност: Залиха
DEN 1920.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори GPH303 T5 VH ув ламба е 15 w, 303 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Број На Модел На:
60408L
сертификација:
CE
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 16679 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeGPH700 T5 L / 4 ув ламба е 33 w, 700 мм во должина номинална ефективни жи

Две 4 и 8 strngs 4854V5600MAКористете два 4854 V напојување

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори G39 T5 L / СП ув ламба е 39 w, 843 мм во должина...

Земјоделски земјоделство посветена; 2 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

GBX9 / UVC G23Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

FT55 DLПРОТИВОБАКТЕРИЕНКомпатибилен УВ Ламба

Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозо

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA357 T6 L ув ламба е 57 w, 357 мм во должина...

Спецификација Вредност Должина Инчи 33.50 W 40 База T5 F Должина Милиметри 850.9 соодветна Замена За Аква Ултр

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3095 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

W : 130 W Должина : 1567 mm База : B2 База Опис : 2 Pin со 4 Крила (Б2) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : ХО Категори

W : 28 W Должина : 843 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Изле

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3010 ув ламба е 8 w, 288 mm во должина номинална ефективни живот 10,0

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори CC24 T5 VH ув ламба е 23 w, 538 мм во должина номинал

Ултравиолетови УВ Замена Светилки заАкваЧиста APUV1 5605801 1 GPMСупер Живот : 12,000 часаСтакло Тип : Кварц Стакле

GBX36 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

Scroll