Новак
Бело Бебе Облека Памук Tuxedo Бебе Момчиња Rompers Мода Деца Jumpsuits Новороденче Romper Bebe Облека Долго Носии

Бело Бебе Облека Памук Tuxedo Бебе Момчиња Rompers Мода Деца Jumpsuits Новороденче Romper Bebe Облека Долго Носии

Достапност: Залиха
DEN 422.40


Големина : 70 80 90 95 за околу 0-6month,6-12month,12-18month,18-24month
Материјал : Памук Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да изберете дизајн и димензии, кои u сакате во една многу.
кога у место цел,pls Само кликнете на боја и големина на опција и додадете во ur количка цел да се одржи и да се направи исплата.
Ние нормално ќе брод вашата нарачка од 1-2 работни дена
Сите тие се во акции за ПРОДАЖБА
Само Ако која било големина или Боја не се достапни,ние сигурно ќе контакт со у со цел порака или e-mail,па pls проверете ur цел статусот кога у имаат слободно време.
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Hooyi
Број На Модел На:
70 80 90 95
Пол:
Бебе Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
1:
Пинк Црно бела зебра бебе rompers
2:
руно footcover бебе rompers
3:
удобно мека бебешка облека костим
4:
bebe едно парче облека
5:
2018 пролет лето есен новороденче облека
6:
долг ракав пижами romper за бебе девојчиња момчиња
7:
животински лик сосема нов бебе облека
8:
брендирани бебе најновите sleepwear долна облека
9:
бебе момчиња и девојки облека, облека jumpsuits
10:
на мало со бесплатен превозот 1pc/многу пад на превозот

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satified со нашите предмети и услуги.Би

3 m препорака 03 месеци 5055cm 6m препорака 06 месеци 5560cm 9m препорака 69 месеци 6070cm 12m препорака 912 месеци 7080см 18 м

Новороденото Бебе Девојка Облека Долг Ракав Цртан филм Печатени Бебе Romper 100% Памук Bebe Облека Бебе Бебе М

Материјал : 100% памукСЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !! ни големина должина градите *2

Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет Ако ви т

Возраст опција само за уп,а не вистински, па ве молиме видете на специфична големина, со цел да се избегн

54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екр

ќе имаат малку боја differentia.Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако ст

Добредојдовте во мојата продавница!Најниската цена, од прва класа на услугиAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве

Симпатична Новородено Бебе Облека Децата Одговараат Момчиња Bowknot Господин Romper Памук 036 MБренд НОВИ со Ви

Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екрано

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош 100%

Материјал : Памук,Полиестер За Сезона : Пролет & Есен Големина Препорачуваме : Големина 3 M,Големина 6 M,Гол

следење на веб е www одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во ва

0" / 11cmМ36 Месеци17 Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина Ако о

Големина : 80 90 95 100Ние и ветуваме да понудат ВРВЕН КВАЛИТЕТ,конкурентна цена,добра комуникација,брза исп

Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка

Децата НИ ГолеминаОблека Должина(cm)Градите*2(cm)Должина На Ракав(cm)Должина На Здолниште(cm)Ознака Големина

Производ : бебе плетени romper Главен Материјал : 100% памук Возрасна Група : 36 M,69 M,912М,1218 МИЛИОНИ,1824 M Боја : Как

Децата НИ ГолеминаОблека Должина(cm)Градите*2(cm)Должина На Ракав(cm)Должина На Здолниште(cm)Ознака Големина

3 m препорака 03 месеци 5055cm 6m препорака 06 месеци 5560cm 9m препорака 69 месеци 6070cm 12m препорака 912 месеци 7080см 18 м

[Бренд] : 2018 нови Ircomll[Сезона] : Пролет,Есен,Зима[Материјал] : 100% памук чешлани[Спецификација] : 3 M 6 M 9 M 12 M 18 М

Или можете да контактирате со мене,јас ќе ви одговори што наскоро!!! Ве молиме да договор со нас.Тогаш ќе

Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни

Scroll