Новак
42 Компјутери/set Романтична Ракопис A-Z & a-z Азбука Број Дрвени Печат Поставите Ретро Гроздобер Дрвени Занает Кутија Гума Печат 3 Дизајн

42 Компјутери/set Романтична Ракопис A-Z & a-z Азбука Број Дрвени Печат Поставите Ретро Гроздобер Дрвени Занает Кутија Гума Печат

Достапност: Залиха
DEN 427.00
DEN 427.20


Материјал : Дрво&Гума
Тежина : околу 135.0 g/set
Големина : Случај големина : 16x6x3.6cm, Печат големина : 0.9x1.3x2.1 cm(секоја компјутери)
Количина : 1 lot=1box; секоја кутија има 42pieces печат
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1Q037/Q057
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Канцеларија
Функција:
Мини & Симпатична
Стилови:
Како Слика Покажува
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 157.2 g / setГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 set=15 компјутер

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Ќе ја добиете восок печат печат со Гроздобер був1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2...

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 31.3 g / еезГолемина : прибл 4.5 X4.5 cmКоличина : 1 број=12 компјутери печатЗаб

тоа е само печат материјал!Тоа е празен, без било логото или името.Ако не има флеш печат машина и мастило,

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 128.9 g / setГолемина : околу 10.5x8.3cmКоличина : 1 set=1 кутија,1 кутија=28pcs малку

Спецификација : Големина : Бакар глава дијаметар е 0.9" / 25мм или 30мм

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 157.2 g / setГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 lot=4 сет,1 set=15 к

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАПразник Желби Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декораци

Ќе ја добиете восок печат печат Ако одберете азбука дизајн ,можете да оставите порака whice една азбука да

Обем на продажба : 1pcsБоја : ЦрнаСпецификации : зборот печатМатеријал : гума и ПластикаУпотреба : канцелар

Ќе ја добиете восок печат печат1 Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика2 Големина : прибл...

Големина : 11 *16cmМатеријал : силиконПакување : 1pcs / многуФантастичен дизајн за вашите покани / картички / п

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 10.5*1

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

Повратни информации : Одберете начин на плаќање : со Кредитна картичка, кликнете на "плати мојата цел" 5 (

JOYSDIY_ НА Професионални и Одговорни домашни занаети фабрика снабдувач.КРАЛОТ И КРАЛИЦАТА КРУНИ Бележник

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Спреј МатрицатаМатеријал : Пластикалист големина : (Приближ

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМузика Laces Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорација В

Вистински бакар се справи!!!превозот со следење на Број!!!Превозот Објект ќе биде предаден во 25 работни д

започнетекрајот ПРОМОЦИЈАМали Чудовишта Силикони Јасно Марки за Scrapbooking DIY Фото Албум Картички Декорац

Тоа е прилагодено!Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат Кога ќе го собори тоа,тоа ќе биде

Големина : 3cm*120m Ако ви треба различна големина, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Топол печ

Scroll