Новак
N061812 Природни 18 10-20mm Amazonite Ѓердан

N061812 Природни 18 10-20mm Amazonite Ѓердан

Достапност: Залиха
DEN 1411.20

Наплата е врз основа на цената купени со исклучок на превозот и ракувањето со трошоците. Но дополнителни превозот надомест мора да бидат платени од страна на купувачи.
Ние се Обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши секој проблем. Ако не сте задоволни со нашата служба и предмети, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда. Ако побрзо превозот начин е потребно, ве молиме ни e-mail штом ќе го нареди на предмети и ние ќе го избере побрз начин за вас.
Политика На Враќање
Сите пријави се прифатени во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Накит Опис
Камења Информации : Rondelle amazonite, добар квалитет, со висок сјај!
Дијаметар : 10мм-20mm(amazonite).
Затворач : За Да Се Префрлате Затворач
Ве молиме имајте во предвид пред да ја купите
Моите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!
Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!
International Shipping
Бесплатен превозот преку E-Пакет/Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 10-20 работни дена.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
види детали
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник

Подобро ви се допаѓа

Ние сме биле во овој години, за многу години,па ние може да го направи подобро што другите во иста цена2.А

Fish Sheep Изјава Акрилик Долг Синџир На Ѓердан Мода Бохемски Линк Синџир Ѓердан Ѓердани & Приврзоци 2017 Жени

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Брод и воздухот се во ред4.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Ако производната нема проблем ,ни

Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,Дијаметар : 2.0*2.0 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставет

Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направитеНие можеме да снабдување многу ви

Ве молиме проверете ги нашите други предмети и додадете ни ја вашата омилена листа.Повратната информац

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Ние имаме сопствено производство фабрикатание може да се строго контрола на производството квалитет и

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит торбаТежина:6.9 gLengh:45смЗдраво! Добредојдовте н

Scroll