Новак
децата црвено памучна облека семејство изгледа облека мајка девојки Лето плажа протези pleated фустан мајка и ќерка појавување на фустани

децата црвено памучна облека семејство изгледа облека мајка девојки Лето плажа протези pleated фустан мајка и ќерка појавување

Достапност: Залиха
DEN 1872.00
DEN 2400.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без ракави мода Американски Европски стил на облека фустани свежи обичните девојки се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените pleated фустани плажа одмор здолништа гроздобер девојки лето плажа облечи
Елемент : лабава pleated ракави протези фустан стил црвениот со слива цвет отпечатоци симпатична повик фустани , еден-парче сет девојки Лето плажа здолништа
Памук топла сребро печатење, вино црвено со бело слива цвет, некои цвет фолија за топол сребро процес, увезени ткаенини, Голем чадор фустан, здолниште
Боја : роза печатење
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% мека памучна црвена со бела слива цвет печатење меки ткаенини со тенка памучна поставата
Мека : мека фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии без ракави , посебно плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе toddle деца девојка младата детска девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами mammy жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S FOR MOTHER, M FOR MOTHER, L FOR MOTHER, XL FOR MOTHER, XXL FOR MOTHER, XXXL FOR MOTHER, 18M 73CM BABY GIRL, 24M 80CM BABY GIRL, 3T 90CM BABY GIRL, 4T 100CM INFANT GIRL, 5T 110CM INFANT GIRL, 6T 120CM KIDS GIRL, 7T 130CM KIDS GIRL, 8T 140CM KIDS GIRL, 9T 150CM KIDS GIRL, 10T 155CM KIDS GIRL, 11T 160CM KIDS GIRL
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук
боја:
црвено со бело слива цвет
Големина:
12M 18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mom
Материјал:
100% мека памучна црвени ткаенини со слива цвет печатење свежи
Шема:
цветни печатење на ткаенина sleelveless pleated протези здолниште Фустан
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
девојки pleated ракави вест фустан голем плус големина црвена

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Мајка и Ќерка се Облекуваат Семејство Појавување на Облека, Облека за девојки и Жени, Мајка и Ќерка Фуст

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

2016 година Babybabies Fasion Есен Девојки Деца&Мајки Ленти Фустан со Голема Џеб, Мајка и ќерка се опремени Фустан

Тоа обично трае 58days за испорака Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се н

Семејството Облека Мајка и Ќерка Т кошула и здолниште Облека поставите Семејство Појавување на Облека

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување /

MANHAGU Бренд 1piece Семејство појавување на облека Мама Мама и мене облека Писмо мајмун среќа Кратко sleeve Тмаи

Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПРОЗОРЦИ бесплатен п

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.А Ние обично брод во рок од три ра

MANHAGU Бренд 1 парче Појавување на Семејството Облека Мода Мајка и Ќерка Облека Шорцеви Тмаица Семејство П

Scroll