Новак
Pera Пенливи Сребрена Боја Розова Кубни Циркони Кристал Булчински Свадба Долго Голема Teardrop Обетки Накит За Невести Подарок E075

Pera Пенливи Сребрена Боја Розова Кубни Циркони Кристал Булчински Свадба Долго Голема Teardrop Обетки Накит За Невести Подарок

Достапност: Залиха
DEN 381.00
DEN 400.80


Обетки Големина : 3.8 cm
Бренд : Pera Накит
Предмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински Обетки
Материјал : Кубни Циркони
Главната Бои : Црвена,Зелена,Бела,Виолетова,Сина,Темно Сина,Розова ,Црна
Pera Пенливи Сребрена Боја Розова Кубни Циркони Кристал Булчински Свадба Долго Голема Teardrop Обетки Накит За Невести Подарок E075

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E075
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Pera CZ
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Камен Материјал:
Кубни Камен Циркони
Обетки форма:
Долго Круша Намали Вода Капка Обетки
Главниот Камен Боја:
Бела,Црвена ,Зелена,Сина ,Темно Сина ,Розова ,Виолетова,Црна
Повод:
Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина
Метална боја:
Бело Злато Боја Накит
дизајн за:
Америка , Африка , Дубаи
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Тип:
Фитили Капка Обетки
Големина:
3.8 cm
Точка име :
Pera CZ Накит

Подобро ви се допаѓа

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

JURAN Долго Целосна Кристал Изјава Earings 2017 Dangle Обетки За Жените Накит Девојка Партија Капка Earring 2 Бои тргов

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИшарм топката с

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

купувачот треба да контактирате со нас на прво место.;2 : Велика Британија.Ние брод на светот преку Кина п

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Scroll