Новак
Лето деца банана лист без ракави здолниште дете семејство облека млади девојки дами плажа облечи мајка и ќерка мода фустани

Лето деца банана лист без ракави здолниште дете семејство облека млади девојки дами плажа облечи мајка и ќерка мода фустани

Достапност: Залиха
DEN 1984.00
DEN 2544.00


ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !. Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
1, девојка : 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160
2, Мајка : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% мека тенка жакард полиестер банана лист ткаенини со тенка памучна обвивка ( на печатење шема намали од страна на случаен не се поправи позиција )
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии ракави права линија облека , специјални плус големи димензии за да 4 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами мама жена
Специјални забелешки : Сликите се земени од продавницата на сопственикот .
БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без ракави мода Американски Европската облека фустани со банана лист печатење девојки партија се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените директно A-линија фустан девојки партија празник Летен фустан
Елемент : лабава директно без ракави зелена банана лист отпечатоци жакард ткаенина девојки партија фустани , едно парче сет директно мода фустан , мајка и ќерка Лето плажа фустан , дами sundress
Боја : Зелена банана лист отпечатоци
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината .

Параметрите на стоката

Големина:
S For Mother, M For Mother, L For Mother, XL For Mother, XXL For Mother, XXXL For Mother, 18M 73CM BABY GIRL, 24M 80CM BABY GIRL, 3T 90CM INFANT GIRL, 5T 110CM INFANT GIRL, 6T 120CM KIDS GIRL, 7T 130CM KIDS GIRL, 8T 140CM KIDS GIRL, 9T 150CM KIDS GIRL, 10T 155CM KIDS GIRL, 11T 160CM KIDS GIRL
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
боја:
Зелена со банана остава отпечатоци
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T 11T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mo
Материјал:
100% полиестер платно банана остава отпечатоци со тенка памучна поставата
Шема:
банана остава печатење на ткаенина Ракави директно мода sundress
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува дами жените танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
директно без ракави мода се облекуваат голем плус големина банана остава отпечатоци

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS,

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

Тоа обично трае 58days за испорака Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се н

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : големи лабава pleated долги ракави фустани се зг

Мајка и Ќерка Џемпери 2017 Нови ПРИКЛУЧОЦИ Јагода Печатени Јакна Семејство Појавување на Облека Зима Обл

појавување на семејството облека 2018 есен Пролет печатени појавување на семејството тимови активни беј

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

Мајка и Ќерка се Облекуваат Семејство Појавување на Облека, Облека за девојки и Жени, Мајка и Ќерка Фуст

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

Семејството Облека Мајка и Ќерка Т кошула и здолниште Облека поставите Семејство Појавување на Облека

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

2016 година Babybabies Fasion Есен Девојки Деца&Мајки Ленти Фустан со Голема Џеб, Мајка и ќерка се опремени Фустан

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

Scroll