Новак
Популарната портокал француски guipure чипка со убаво sequins африкански вода растворлив чипка ткаенина за партијата се облекуваат BW53-1,5 метри/pc

Популарната портокал француски guipure чипка со убаво sequins африкански вода растворлив чипка ткаенина за партијата се облекуваат

Достапност: Залиха
DEN 3087.00
DEN 4608.00


За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле.
Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !
Описи :
1.Материјал : 100% полиестер
2. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може. ширина : 50"/52"
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
вода растворливи
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Ширина:
51''/52''
Број На Модел На:
xxx
Ткаенина Тип:
кабелот & guipure чипка
is_customized:
yes

Подобро ви се допаѓа

Состојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : Микро ВлакнаБоја : Бела OffМодел : ФлоралниШирина : Прибл...

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : ЧипкаКоличина : На листата е за 2 метри (Со розова панделка).ширина

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Функција : чипка ткаенина.Ширина : 150 см.Количина : 1meter.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

Големина : 300*150cmКоличина : 3 метри / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1

За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адрес

дворматеријал : полиестерширина : 15cm 20cmколичина : 5yard / многуПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од

Функција : Чипка Закрпи Appliques .Големина : 13*17cm.Количина : 2 парчиња.Потекло : произведено во Кина .дворИмаме

recommendstart recommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,

СИТЕ LACES И ГО СКРАТУВА СЕ НАМАЛИ СО РАЦЕ, ВЕ МОЛАМ, РАЗБЕРЕТЕ ЕДНАШ ТОА Е SHORTED ВО ДОЛЖИНА Па ние не поддржа

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥ Стил : Лента Димензии (ширина) : 47mm Боја : Исто како на сликата подолу

Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.Купувачот е од

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

3 : купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и / или должност задолжени од нивните земји, ако н

добредојдовте на нашиот магазинОпис На Производот1 Извезена tull нето чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3...

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),ве

За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухо

Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2 време на испорака Австр

Ние ќе се обидеме потрудиме slove тоа.Ако цел погрешен точка или не ви се допаѓа производот ,пријави се при

Чипка се Тркалаат Гајтанот Ткаенина лента 6" x10 YD Пребивање Ткаенина За DIY Свадба Настан Партија Стол Sash Л

ширина : 6 см должина : 30 ДВОРВе молиме да ни кажете на вашиот избор на боја ,сериски број, по купување...

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Scroll