Новак
Магијата Ikery Гроздобер Openable Циркон Кристали Домот Џеб Види Нов Стил Симпатична Мода Pendant Ѓердан За Жените MKA68

Магијата Ikery Гроздобер Openable Циркон Кристали Домот Џеб Види Нов Стил Симпатична Мода Pendant Ѓердан За Жените MKA68

Достапност: Залиха
DEN 149.00
DEN 175.68


Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,
Дијаметар : 2.4*1.6 см
Боја и Стил : погледнете како го слика
Поставете Тежина : 10 g

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Магијата Ikery
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MKA68
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
2.4*1.6 СМ
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Сепак,доколку сметате

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти Тоа е подобро да се избегне но

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Срцето Ѓердани Керамички Круг Монистра Долг Синџир Џемпер Ткаат Јаже Приврзоци Бел Лист Изјава Шарм Penda

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Срцето Циркон За Pendant Ѓердан за Ж

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Ве молиме проверете ги нашите други предмети и додадете ни ја вашата омилена листа.Повратната информац

Scroll