Новак
16*20 120pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

16*20 120pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

Достапност: Залиха
DEN 4821.00
DEN 5184.00


Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Параметрите на стоката

Повод:
Број на Компјутери:
120pcs
Број На Модел На:
16x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Подобро ви се допаѓа

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се напра

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо Ново Светло Зелена Drawstring Organza Торбичка Подарок Кес

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо Organza Торба 20x30cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво

Супер симпатична Велигден tote од јута вреќа идеален за Велигденски јајца и подароци или Велигденски јај

Материјал : Burlap ЈутаГолемина : Прибл 15 x 35cm(6"X13.8inch) грешка во 0.51cm .Боја : Јута,Кафеава,Црвена и повеќеСоодве

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена.состојба : 100% сосема новмате

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Превозо

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Scroll