Новак
Топла природни врвен квалитет abalone птица бела мајка цвет школка 44x47mm pendant сребрена боја purfle накит B1151

Топла природни врвен квалитет abalone птица бела мајка цвет школка 44x47mm pendant сребрена боја purfle накит B1151

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 575.52

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1151
Обликотшема:
птица
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.99 ДО

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Scroll