Новак
Врвен Квалитет на Лента шпански Конец За Плетење Познатиот Оркестар Софа Кревет Перница Фрли 45Cmx45Cm Плоштадот Мек Кревет 3D Lumbar Перница

Врвен Квалитет на Лента шпански Конец За Плетење Познатиот Оркестар Софа Кревет Перница Фрли 45Cmx45Cm Плоштадот Мек Кревет 3D

Достапност: Залиха
DEN 156.00
DEN 239.04

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите многу од нашите производи,ние ќе ви даде поволна цена! Вие треба да бидат заинтересирани во сопствен производ,ве молиме контактирајте со нас!!! Вие треба да бидат заинтересирани во трговија на големо цена и сопствен производ, ве молиме контактирајте со нас!!! Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Оваа перница случај е за 1side попуст!!!Нема печатење на другата страна!!! 3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Како прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-2cm грешки во мерењето. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои.) пратката 1. вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење.
Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини.

Параметрите на стоката

Големина:
L494
Шаблон Тип:
Портрет
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Број На Модел На:
WM-(3)
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Печатење
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Предност:
Светли бои, Никогаш нема да избледи
Патент:
скриен патент
Пакет:
1 парче перница маска
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Производство тип:
направи-да-цел
Примероци време:
Prodution + Испорака ≤ Една недела
Користете 2:
Pillowcase
Забелешка:
Бесплатна дизајни , Нема слики ограничување

Подобро ви се допаѓа

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен Убави светли

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредб

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Scroll