Новак
Литиум полимер батерија 501645 3.7 V Bluetooth гумите за џвакање пенкало батеријата тастатура батеријата MP3 батеријата Батерија Li-ion Ќелија

Литиум полимер батерија 501645 3.7 V Bluetooth гумите за џвакање пенкало батеријата тастатура батеријата MP3 батеријата Батерија

Достапност: Залиха
DEN 462.00
DEN 624.00


IEC
Фабриката за директна продажба, добредојдовте дистрибутерите, агентите да се приклучат. Висок квалитет и со висок капацитет.
Топло совет : Батеријата кодирање секоја серија ќе бидат различни. (многу важно)
Дваесет и четири .
Петнаесет
Шеснаесет , , . Не изгори или да ја оштети батеријата , Може да предизвика токсични гас за ослободување или експлозија . Батерии Напон 3. Превозот : 1. Треба да се задржи вентилација ; Инаку батеријата може да произведе водород , Предизвика експлозија . Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Не заварување на батеријата директно . Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. Карактеристики : 1. 100% сосема нов. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.
Пред да се земе со сериозен изглед на вашата адреса е во курирска компанија испорака опсег.
Четиринаесет години . Додека големината надолу, Генерички. Не полнење на батеријата . Батерија guard плоча, Црвена линија катоден. Па бидете сигурни дека за да се обезбедат точни приемот детали пред да се одржи вашата цел. Контакт 1. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Ако не можете да го прифати ве молиме да земете. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. Плаќање 1. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.
или
Прашања кои имаат потреба од внимание
1. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас пр

5 А, со над задолжен, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор Батеријата ќе ги сите тест пред усп

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојд

1pcs DMWBMB9 DMWBMB9 E DMW BMB9 Батеријата + Автомобил Полнач за Panasonic Lumix DMC FZ40 K FZ45 K FZ47 K FZ48 K FZ60 FZ70 FZ100 FZ150DMWBMB9 DMWBMB9 E 7.2 V 1200m

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas до

Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето Повеќето типови на батерии н

Апликации 1 Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачк

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc Батерии Напон 3 Пакет содржи : 1 x КОМПЈ

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

Scroll