Новак
Лофт Стил Железо Ѕид Sconce Креативни Двојно Вода Цевка Светилка Индустриски Гроздобер LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

Лофт Стил Железо Ѕид Sconce Креативни Двојно Вода Цевка Светилка Индустриски Гроздобер LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

Достапност: Залиха
DEN 4080.00

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Враќање
1. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина 15 см вкупна Ширина (22 см Целокупната Длабочина од 20 cm Сијалица Информации Број на Светилки 2 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 40 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот).

Параметрите на стоката

Абажур Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Лофт цевка светилка
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
Ѕидот Светла

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

No : 120 010211Светилка Димензии : 12 CM (абажур широк), 21 CM (вкупна висина на светилка тело)Светилка : E27 светилка к

НИ 33 / парче НАС 58.88 / парче НАС 98 / парче НАС 76 / парче НАС 45.8 / парчеJUSHENG Модерна Линеарна LED Ѕид Светла

Answer : ___________________________ Note : 1.Љубезно ве молиме, известете го очекува боја температура додека да нарачате, W

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Нарачки обработени навремено по плаќање

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Најчесто поставувани П

Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи плаќањеПревозот 1 Поради акции статус и

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 12 месеци Производителот е ограни

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 515 Квадратни Тело Материјал : Железо

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 33...

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Испорака1 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не

чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив4.Када

Американски Ресторан Кревет Соба Ноќни Ткаенина Ѕид Светилка Модерна Едноставни Креативни Коридор Aisle

Ве молиме овозможи 34 недели за испорака, иако повеќето наредби ќе пристигне во 23 недели.Модерна Уметнос

Главните материјали : железо 3.Ние ќе одговориме на вашите прашања, со добар однос и професионалност.Куп

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информацииНие одрж

детали за производот : Материјал : Стакло + ДрвоИзвор на светлина : E27 ( не се вклучени)големина : како на сл

Пакувањето вклучува : 2 buc LED Огледало светлинаМодел ДОВЕДЕ Огледало светлина Влезен напон и фреквенција

Товарни ќе се роди од двете страни на половина; 5, Разликата може да постојат помеѓу фотографии и вистинс

Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.Враќање1 Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty.Специфик

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави п

[DBF]Модерните Кратки Алуминиум Огледало Светлината 8 W 12 W Ѕид Монтира на Ѕид Светилка 40cm / 60см Водоотпорен

[DBF]Модерни Козметички Акрилик Ѕид Светилка Водоотпорен АнтиМагла 9 W / 12 W 42 CM / 54 CM Огледало Светилка Ѕид М

постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон.

Scroll