Новак
D02869-6 Топла трговија на Големо Најновите DIY 20mm Кристал Стилови Метал Snap Копчето Хривнија За Жени Rivca Snap Копчето Накит

D02869-6 Топла трговија на Големо Најновите DIY 20mm Кристал Стилови Метал Snap Копчето Хривнија За Жени Rivca Snap Копчето Накит

Достапност: Залиха
DEN 252.00
DEN 420.48


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
притиснете studs
Одговара:
Одговара Rivca Хривнија
Големина:
20mm
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Подобро ви се допаѓа

2017 Нови Пристигнување Часовник Метал Шарм рачно изработени од Кожа Нараквица со 22mm Locket Pendant DIY Лава Мушк

Нови Бохемија Модел Различни Монистра и Плетенка јаже Мешавина на Жените DIY Openable Locket Етерично Масло Diffuse

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува...

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Розова Боја Тежина 11.8 Грама (Опал & Сребрена) Н

STERLING SILVER МОНИСТРА ВОСОК ХРИВНИЈАLotМан Рака catenary восок линија ткаење 925 сребрен нараквица со мажи / жени х

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа

99 / многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли При

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!над $200, слободни DHL / Федекс / EMS превозотнашите минимум цел е $10,ако ва

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Опис на производот : B011 Злато Сребро Едноставна Шупливи Линија Хексагонални Хривнија Отсечени се Отвор

Состојба : brandeнова мода кристал нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Тогаш едноставно следете ги инструкц

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!【Спецификација на производот】Дол

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Антички сребрен Кв

Scroll