Новак
Висок квалитет на Проектор сијалица 5J.J3V05.001 за BENQ MX660 / MX711 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Висок квалитет на Проектор сијалица 5J.J3V05.001 за BENQ MX660 / MX711 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Достапност: Залиха
DEN 3552.00

001
Проектор : За BENQ MX660 / MX711
Wattage
230 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.001 за BENQ MX660 / MX711 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел 5 J. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
5J.J3V05.001
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
5J.J3V05.001
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Wattage:
230 Watts
Проектор / Проектори:
За BENQ MX660 / MX711
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3

Ние ќе се потрудиме за да се поврзеш со нас на : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме конт

Превозот на товар го носат од страна на купувачот.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.ПревозотЕкспрес

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 1530 дена во вашата земја...

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни email2 4· Н

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најго

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директн

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Експрес КурирРаботни

Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!Уживаат во шопинг!!! Квалитет Гаранција : 120 дена по

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Купувачи се одговорни

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

Компатибилен со : Оригинални Голи Проектор Светилки Сијалица, SPЛАМБА054 Светилка за InfocПроектор SP8602 SP8682В

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

001 светилка за BENQ MX525 B / MX528 P / MX570 / TS521 P / TS537 / TX538 проекториКарактеристики : Тип На СветилкаОригинални

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

ННLP10 / 6986 A001 Светилка за Canon НН5100 / НН5110 / НН7100 / НН7105 Проектор Светилка Светилки со домувањеСе КРИЕШЕ : Ме

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

Бидејќи проекторот е напојување со користење на пропорционален пулс ширина модулација метод на електр

Scroll