Новак
Нови Година Преголеми Тексас Јакна Пролет Jaqueta Фармерки Casacos Femininos Жените Грб Тексас Јакна Ретро Жените Blue Jean Јакни

Нови Година Преголеми Тексас Јакна Пролет Jaqueta Фармерки Casacos Femininos Жените Грб Тексас Јакна Ретро Жените Blue Jean

Достапност: Залиха
DEN 1350.00
DEN 2646.72


Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Двојно Гради
Маскирани:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копчето,Џебови,Патентите
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Асиметрични Должина
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Z175

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Повод : мода Боја на располагање : 8 бои На лл големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,станд

Здраво Почитувани, ви Благодариме многу за вашиот внимание за нашата продавница, ве молиме проверете ја

ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 49 37 58 86 М 50 38 59 90 L 51 39 60 94 фустан големина е малку Мал .понекогаш

2018 Мода Долг Ракав на Жените Грб Јакна Есен Зима Маскирани Солидна, Обичните Женска Јакна JK227

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга.100% moneyback Загарантира

Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклу

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ве молиме имајте предвид дека купу

Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата Примачот инфо

Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец купувачот, не заборавај

Ткаенина ТексасБоја Светло Сина / Црна, СиваГолемина На Една Големина Одговара На СитеДебелина Редовни

Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност Повратни информации 1 Ние ќе с

ЗА СЛИКИ : Ние сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување,светлина, еколошки при

Женска јакни и палта 2016 година Нови модни фармерки Тексас Јакни Жените тенок памук солидна Јакна за жен

Scroll