Новак
1590 алуминиумски истиснување профил бела должина од 700 мм индустриски алуминиумски профил workbench 1pcs

1590 алуминиумски истиснување профил бела должина од 700 мм индустриски алуминиумски профил workbench 1pcs

Достапност: Залиха
DEN 345.60

Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Па се чувствуваат слободни да контакт. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
1590
Тип На Објект:
линеарни железнички
Место на Потекло:
Кина Копното

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе

Големина : 623ZZ 3x10x4Што е разликата помеѓу "Јаглероден Челик" и "Имајќи Челик"?1,Цврстина : Имајќи челик е гол

Погоден за E3 DV5Грлото Завртка : M6За 1.75 mm и 3мм ФиламентПакет листата : 1 Pcs (ве Молиме да ни кажете Долго или

Име на производ : E3 DTitan Аеро Титан Prusa I3 MK2 блиску спектар истиснување главата Longmen X вратило слајд блок пр

Работен Напон : 1030 DCИзлез на Владата : NPN трижицаИзлезна Струја : 300m AМатеријал : ПВЦПакет листата : 1 PCS

Openbuilds CNC Машина Големи Пластични Пасивни Круг тркала со 625 Bearings Idler Макара Опрема perlin тркала For3 D Печатач 3

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Внатрешен Дијаметар : 3.2 mm Апликација : Само за E3 D V5 или V6 3мм Филамент ре

3 DSWAY 50pcs / многу 5cm 4pin Скокач Жици, Кабли МММF Женски Женски Breadboard Du Pont Кабли за DIY Електронски Стартер Коле

Мостови жица во основа се однесува на спроведување на жица кои се утврдува за електрични врска меѓу две

Топла крајот собранието со заробени thermocoupleКомпатибилен со Makerbot Replicator 20.4 mm млазницата, PTFE цевка во внатр

1, Tr8*8(2mm теренот) доведе завртка.2,NEMA17 / 23 stepper моторот е од неискористениот машина,толку малку се мали греб

Можете лесно да ја поврзете со вашиот Рампи одбор користење на "паметни адаптер" вклучени.По поврзување

Оваа Правоаголник Парче Polyimide Лента ќе ги покрие повеќето (ако не и сите) 3 D Принтер Печати Кревети со едн

Големина : 200 MM*210 MM Совршен Лента за да го користите за вашиот 3 D Печатач за Печатење падне чисто без лини

Опис : Материјал : нерѓосувачки челикФиламент : 1.75 mmМлазницата : 0.4 mmПакет : 1pcs млазници

ви благодариме инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.5 месеци обично.Без од неа ,

Карактеристики : V ритам Запечатени Топката ЛежиштаОвој објект е обичните прецизност, адаптација на нис

2 генерација на MAKERBOT екструдер II комплет краток опсег хранење машина Материјал : алуминиум легура, песок

Ние може да ветување за квалитетНие искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се зап

Доведе заврткаМатеријал : не ' Рѓосувачки челик доведе завртка, месинг нутНавој дијаметар : 8mmДолжина : 300

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи,

Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од

Материјал : Алуминиум composit (Меламнин) (не алуминиум)Дебелина : 6mm

3 DSWAY 50pcs / многу 3pin 5cm Скокач Жици, Кабли МММF Женски Женски Breadboard Du Pont Кабли за DIY Електронски Стартер Коле

Име На Производ : Openbuilds Заклучување ЈакаМатеријал : високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал8мм :

За надвор НАС адреса, стандардната превозот превозникот е Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздух Mail, Генера

Scroll