Новак
2018 Желе Ѕвезда Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Подарок Ритла Партија Подарок Сјај Ѓердан Свадба Декорација

2018 Желе Ѕвезда Срцето светне LED Трепка Ѓердан Приврзоци Подарок Ритла Партија Подарок Сјај Ѓердан Свадба Декорација

Достапност: Залиха
DEN 475.00
DEN 475.20

Напојува со Копчето батеријата ( Вклучувајќи го и) Бои : ( Случајно го Испрати ) ве Молам изберете го вашиот стил фаворизира
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Параметрите на стоката

Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Ѓердан

Подобро ви се допаѓа

метарМоден Свадба Партија Услуги ЕЛ Жица Лак Вратоврска Неонски Ладна Светлина Трепка Лак Вратоврска с

производство име : led трепка плетенка со пајакдолжина : 40cmбатерија : копчето батеријата со 2pcsПакет : 1pcs / б

1 : Цел времето за испорака е 13 дена 95% од цел времето за испорака е 1 ден 2 : Наредби треба да бидат прилагод

Карактеристики на производот : Промешајте Мини Партија Светла во мраз во ладилникот да се создаде блеск

Заштеда На Енергија И Животната СрединаПријателски Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако пр

Модата Доведе Модел Писта Покаже Облека Ballroom Костими Led Прозрачна Секси Дама Партија Вечер Фустан Фаза

36 PCS Топла Поставен шупливи прозрачна монистра, Копче со ѓердан шупливи светодиодни копче pendant ѓердан пр

Нарачките обично се испрати во 2448 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .10 M 3

Пакување & ИспоракаСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС...

производство име : led трепка плетенка со божиќ дрводолжина : 40cmбатерија : копчето батеријата со 2pcsПакет :

Новина led коса headband сјај маскарада партија маски dreadlock перика флеш headwear ноќта на вештерките партија деко

Wecool Кина фабрика директни супер светло зелена / црвена боја се вртат ласерски ракавици се вртат ласерск

Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.Примена : 1 Понуда За 360 Степени На Осветлување.6 Можете Да Го Користи

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 15.5 cm Рамка Висина : Околу 6cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2

производство име : led трепка плетенка со пеперуткадолжина : 40cmбатерија : копчето батеријата со 2pcsПакет : 1

Scroll