Новак
Udi R / c Udi Рк U817 U818A U818 quadrocopter далечинска контрола на авиони додатоци моторни рамка светилка покрие имајќи додатоци

Udi R / c Udi Рк U817 U818A U818 quadrocopter далечинска контрола на авиони додатоци моторни рамка светилка покрие имајќи додатоци

Достапност: Залиха
DEN 251.00
DEN 264.00


Пакети вклучуваат :
1 PCS моторни рамка маска
1 PCS моторни рамка
2 ПАРЧИЊА имајќи

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
U817 U818A U818
Бренд Име:
BLLRC
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

V912 Heli резервен дел v9120710pcs главниот ножеви + 5 компјутери v91230 опашка rotors

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Ви овозможува безбедно да се складира и се вчита два PS4 контролори во исто време Напојување преку USB порт

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

Scroll