Новак
EP2C5Q208C8N EP2C5Q208C8 EP2C5Q208 PQFP208 обезбедување на квалитет

EP2C5Q208C8N EP2C5Q208C8 EP2C5Q208 PQFP208 обезбедување на квалитет

Достапност: Залиха
DEN 416.00
DEN 437.76

1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

Параметрите на стоката

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
Како наслов
Примена:
IC

Подобро ви се допаѓа

RTS5160 QFP48

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

RTL8211 B QFN64

Scroll