Новак
Новиот Алуминиумски Метал Игри Глувчето Подлога Против Лизгање КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер Игра Mousepad Глувчето Мат во Парк бесплатен превозот

Новиот Алуминиумски Метал Игри Глувчето Подлога Против Лизгање КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер Игра Mousepad Глувчето Мат во Парк

Достапност: Залиха
DEN 425.00
DEN 634.56Новиот Алуминиумски Метал Игри Глувчето Подлога Против Лизгање КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер Игра Mousepad Глувчето Мат во Парк бесплатен превозот
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред.( прв средината и презиме )
Опис на производот : Алуминиумски материјал, издржлив доволно да го издржат долго часа на игри, работа, студирање. На фланелен боксери основа се додава на дното од алуминиумска подлога за да се задржи во место. Многу хармонично со Macbook,компјутер и лап-топ компјутери. Цврст и издржлив,лесен за чистење. Материјал : Алуминиумски+гума , се Соочуваат со Целосна Алуминиум,направете Резервна гума. Големина : 220x220mm. 220x180mm. Стил : Мода.
Производ Слики :
По-продажбата на Услугата :

Параметрите на стоката

Големина:
M
Број На Модел На:
круг алуминиум
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Стил:
Целосна Алуминиум,направете Резервна гума
Материјал:
Алуминиум + Гума

Подобро ви се допаѓа

1pc оригинални глувчето плоча за logitech G303 RGB издание вистински глувчето коло

Мермер Глувчето Мат Прилагодено Трајни Не се Лизга Гумени Круг Gaming Mouse Pad Глувчето Мат за Професионални

Енергична, полн крварат, полна боја за печатење.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат ма

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1 Употребата н

Име на производ : Mouse Pad;Главен Материјал : Силикон, Гел, Полиестер, Вкупната Големина : 23 x 20 x 2 см / 9 x 7.9 x 0,8

За Пратката 1.Ние ќе испрати предмети во рок од 2 работни дена (можно) по уплатата се потврди со платформа.

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

ОписМатеријал : ГумаТежина : 150g.Боја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна н

Сите Големина модел Може да CustomФотографија / Слика барања : предлог HD слика во позадина, па резолуција 1600

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се с

Бидете сигурни дека производот не е оштетен, итн Ако пакетот е испратена, но бидејќи на адреса грешки не

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

(3) гума мирис проблем : без вкус, тоа не е гума, гума производи од нашата фабрика подлошки се без мирис, не

Висок Квалитет!Препорачливо! Посебни високо полимерни композити. Тоа во голема мера ќе се зголеми рамн

Жешка линија Игри Перформанси на ниво на глувчето лизгалки за Razer AbyssГлувчето НозеПочитувани купувачот,

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Бренд Име : rakoon Големина : 30*80СМ Стил : Заштита од Радијација Бренд Име : rakoonГолемина : 30*80СМСтил : Заштита О

Colohas Алуминиум Легура Mouse Pad Уникатен Тенок Глувци Мат Назад Анти Лизга Глувчето Мат за Office Home Лаптоп за Ma

1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувч

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Scroll