Новак
Мини Цел 20PCS 12*15mm ЉУБОВ Круг Глеѓ Ѓердан Приврзоци DIY Хривнија Ѓердан Keyring Телефон Синџир Масло Капка Шарм Pendant

Мини Цел 20PCS 12*15mm ЉУБОВ Круг Глеѓ Ѓердан Приврзоци DIY Хривнија Ѓердан Keyring Телефон Синџир Масло Капка Шарм Pendant

Достапност: Залиха
DEN 388.00
DEN 431.52

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина.
Наплата детали :
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други квалитет
проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,сметам дека можеме да ги реши овие
проблеми заедно.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 30pcs емајлирани легури на метал шарм 16mm мрежа стереоскопски тркалезна форма масло капка хривнија накит шарм US$ 20. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.99 /многу
парчиња / многу
Најновите хривнија накит легури на метал шарм Бесплатен превозот 50pcs/многу злато на ѕвонење накит телефон синџир шарм со смола цвет US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
До 2015 трендовски кристал бисер круг легура хривнија шарм 30pcs злато тон метал diy накит ѓердан pendant keychain декорација US$ 21. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Дното заградата ретро chrysanthemum цвет коса додатоци Flatback 30pcs глеѓ хривнија накит diy метал шарм US$ 20.
Ако не сте satisfiedwith предмети ќе нареди, ве молиме контактирајте
нас пред да замине негативни повратни информации.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.99 /многу
парчиња / многу
Нови пристигнување 23*20mm злато на ѕвонење позлатен легура hallow од животинско овци форма diy хривнија накит ѓердан кристал pendant шарм US$ 20.
Повратни информации детали :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.

Параметрите на стоката

Метална боја:
микс нема топла розова, нане сина, црна, розова, бела
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
realyK·S
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
масло се откажат од легиран шарм
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
накит diy
Компатибилност:
накит diy
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
Легура
Обликот:
како слика
Количина:
20pcs
Пакување:
20pcs/торба
Големина:
околу 12*15mm
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

Сребрен Накит Магнет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Dif

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Нормално, тоа ќе потрае 1025 работни дена од кина пост воздух, и трае 310 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPSот, ИТН.00

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Scroll