Новак
1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ 57C420 / S-67106B

1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ 57C420 / S-67106B

Достапност: Залиха
DEN 18000.00


Плаќања :
1. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Повратни Информации Политика :
1.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Политика На Враќање : 1 Ве молиме да ни остават Позитиве

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Слики на вистинската точ

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте с

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Scroll