Новак
Квалитетни нерѓосувачки челик инка калибар 100mm 120mm 150mm долго-necked вино потрошувачка со филтер

Квалитетни нерѓосувачки челик инка калибар 100mm 120mm 150mm долго-necked вино потрошувачка со филтер

Достапност: Залиха
DEN 480.00


Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Параметрите на стоката

Бренд Име:
gouhuo
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Colanders & Strainers
Num.:
нерѓосувачки челик инка
Материјал:
Метал

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ви понуди наплата или размена за надомест на штета2.Бања потоне затка 40mm мали Европа стандардна г

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Нерѓосувачки Челик Spaetzle Создателот германски Јајце Глупак Dumpling Maker Алатка Со Безбедноста Тласкач Дома

Карактеристики : Добар квалитет и 100% Сосема Нов Материјал : Полипропилен Боја : Испрати по случаен избор

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ефикасно да ги отстраните грутки и оста

КАРАКТЕРИСТИКИ : Нерѓосувачки челик големи масло филтер Зачинета пржени кнедли strainers colander масло skimmer го

Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Густа Дупка Мрежа Sifter Colander Цедилка Сито КошевиОпис : 100% сосема нов и висок

7) Ако некои производи кои се надвор од акциите, ние ќе контакт со вас во прво време, И можете да изберете

Карактеристики : · Сосема нов и висок квалитет · Тоа инстант Флексибилни од суштинско значење кујнски п

Ние брод вашата нарачка во рок од 12 дена по расчисти исплата Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро ш

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : Како што е прикажано Количина : 500 компјутериУвозни давачки,

Оперативен притисок е околу 2 / 3, а desalination го оценувате може да достигне 99.2, мембрана компонента специфик

Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребрена (прикажано како на сликата) Големина : (Прибл.)Топ Дијаме

Детали за производот : Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Тоа инстант Флексибилни од суштинск

DUOLVQI Свитлива Силикони Colander Овошје Зеленчук Перење Кошница Магија Кошница Цедилка Расклопна Drainer Алатк

Ве молиме имајте во предвид големината сакав кога местото цел, ви Благодариме !S : Одговара за 7 mm подолуМ

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена (Освен некои земји и APO /

2 парчиња / set colander свитлива силикони colander овошје зеленчук перење силикони цедилка кошница цедилка кујна

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина На сликите кои се прик

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Блокметар дизајн нема да се прелива исцедена ориз, брз и лесен за

20pcs! За еднократна употреба неплетени ткаенини Канализација филтер самолепливи Чистење Хартија Мозоци

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам

Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.Руски гости м

КАРАКТЕРИСТИКИ : Нерѓосувачки челик colander Зачинета пржено брашно се борат тенџере готвење тестенини coland

Scroll