Новак
Нови 821-1722-Аудио Моќ Одбор Flex Кабел За Macbook Air 13.3 A1466 2013-2015 години

Нови 821-1722-Аудио Моќ Одбор Flex Кабел За Macbook Air 13.3 A1466 2013-2015 години

Достапност: Залиха
DEN 114.00
DEN 120.00

Нови 821-1722-Аудио Моќ Одбор Flex Кабел
За Macbook Air 13.3" A1466 2013-2015 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand New
Пакет : Кабелска*1
Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
за A1466
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
XB
Пакет:
No

Подобро ви се допаѓа

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

2) Далечински земји е околу 28 недели Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или

(Освен некои земји и APO / FPO)2 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време

HDMI VGA Со Аудио Кабел HDMI VGA Машки Адаптер за HDMI 1080p Женски VGA Конвертор за PC / TV / PS3, Xbox 360 П Опис : Функција : 1

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр

65 mm центар pin ACER Travelmate 5610 серија(TM56104836),5710Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешк

верде USB Машки да се Женски PS2 Conversor Adaptador став Teclado e Глувчетоespecificações : converta o seu PS / 2 став глувчето оу PS / 2 с

Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 18 : 30 од понеделник сабота Пекинг Време Ние сме среќни да го следат в

2 парчиња / многу USB3.0 USB 3.0 Машки да се Женски Адаптер Кабел Спојка USB3.0 Продолжување КонекторКарактеристи

Ви благодариме за вашиот вид разбирање Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште

Добредојдовте на Луди Пепел Ко.Ltd.Ве молиме Контактирајте со нас ако било што може да се стори за вас, Ние

Бесплатни Продавачот 's Превозот Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превоз

Спецификација : * Со Низок Профил, Половина висина заградата PCIE* Целосно во согласност со PCI Express База Спе

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Опис име на Производ : SATA Хард Диск Адаптер за Полнач Одбор Дел Број # : LS8672 P Состојба : Акции Гаранција : 60

Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или

ФункцијаDVID VGA Активни Конвертор се поврзува DVI компатибилни системи со DVID излез VGA опремени следи и прик

Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!Нашите работно време : 9 : 00 часот на

ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот иБило какви прашања или проблеми само се чувствуваат с

USBC TypeC USB 3.1 да USB 2.0 Женски OTG Кабелот за Податоци со Extral Моќ за Новиот Macbook ProТип C connector е нов дизајн за USB 3.1з

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

figura 8 IEC 320 C7C8 Ângulo де 90 Graстав Cima Став Baixo Em Ângulo Direito Adaptador де Energia ACmacho став Fêmea Adaptador де Extensão90 gratipo аголнаse enca

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број 12 месеци Производителот е ограничена Га

M870(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве

Scroll