Новак
Cawanerl Автомобил Покритие Отворено Анти-УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Заштита Покрие Автомобил-Стил, За Hyundai Grand Santa Fe

Cawanerl Автомобил Покритие Отворено Анти-УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Заштита Покрие Автомобил-Стил, За Hyundai Grand Santa

Достапност: Залиха
DEN 1511.00
DEN 1660.32

Функција : -Се Вклопи / За Hyundai Grand Santa Fe -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Висина:
1.75m
Објектот Должина:
5.1m
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
1.166kg
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Ширина:
2m
Година:
Универзална
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Автомобил Направи:
За Hyundai Grand Santa Fe

Подобро ви се допаѓа

Повратни информацииЗа вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас...

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ ОД НАС ПРАТКАТА Кога ќе нарачате , ве Молиме изберете превозот метод и да плата

Функција : Се Вклопи / За Рено Географска Ширина 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е в

Функција : Се Вклопи / За Пежо 607 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

За внатрешна или надворешна употреба, овој автомобил покритие одговара на вашиот стандард за заштита н

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Комбо 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаран

Функција : Се Вклопи / За Алфа Ромео 166 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

Функција : Се Вклопи / За Jeep Wrangler 4Врата 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гар

Функција : Се Вклопи / За Ford Fiesta Седан 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

Ние се нема враќање ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА Не е она што го сакате? Промена на умот? НЕМА ПРОБЛЕМ Прашина доказ

Обичај посебен автомобил покритие за Audi A4 Седандетали за производот :

Гаранција & ГаранцијаНие нудиме 1 месец бесплатно замена Стави на оваа облека да се прошири на вашиот ав

6 kgПАКЕТ : АВТОМОБИЛ ПОКРИТИЕ ТОРБАЗА НАС (Пекинг време : 8 : 0020 : 30; НИ time15 : 004 : 30 PDT; Австралија time : 10 : 0021 : 30

Функција : Се Вклопи / За Peugeot 408 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За Jeep Grand Cherokee 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Tigra 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Функција : 190 T полиестер материјал : Лесни, меки, водоотпорен и издржливи Висока густина ткаенина...

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Scroll