Новак
Големите фокс 3.3широк вез за Заштита/може да се искачи на дрвото/толку убави

Големите фокс 3.3широк вез за Заштита/може да се искачи на дрвото/толку убави

Достапност: Залиха
DEN 618.00
DEN 672.00


Големите фокс везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
3.3wide*2.3high
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
HS1301018
Тип На Производ:
Закрпи
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Везени
Техника:
Извезена
Големина:
3.3wide*2.3high
Стил:
Железо-На,Шие-на
Број На Модел На:
HS1301018
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина

Подобро ви се допаѓа

Функција : 1 Order=16 КОМПЈУТЕРИ1 Големина на : 2 Достапни Боја : како на сликата3 Мода и убава, голема за decro!Заб

супер Исклучителна викторија стил слонова коска булчински чипка applique , дебелина, боја на слонова коска

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : ширина околу 2cm,должина 1 YARD

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : Птица печ Дизајн : Како на сликата покажува Количеството : 1 п

Функција : Цени на мало, бидејќи на товар ќе биде висока, трговија на Големо ќе биде многу поевтино Ако не

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

дворПлаќање1 Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува од

Функција : 1 Order=2 делоставете порака за да кажете ми каква боја или модел, не треба,ЕКСТЕНЗИИ : 1) и 2) и така

Колибата везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / друг

На насмеани пчела везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / кн

Производ : Симпатична риба печ Дизајн : Како на сликата покажува Употреба : Секое парче треба да шиење на

Мирен везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други з

Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стокат

Функција : Цени на мало, бидејќи на товар ќе биде висока, трговија на Големо ќе биде многу поевтино Ако не

Карактеристика : Сите се рачно изработени, висока qualty кристал мушка sequins материјал Ве молиме не двоумете

ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купу

Мода, симпатична крпа ставете може да биде железо или за шиење во омилени торба, бебето е долна облека, ш

Професионална & брза услуга2 Висок квалитет со конкурентна ценаб.Погодна за воена, облека, торба или кап

Answer : ___________________________ NOTE : Минимум купување износ =5 долари

Scroll