Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Прстен близина switch метал сензор со Голема брзина тестирање шрафцигер завртка pin метални објекти

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Прстен близина switch метал сензор со Голема брзина тестирање шрафцигер завртка pin метални објекти

Достапност: Залиха
DEN 729.60


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.
[форма] : круг тип близина вклучите Откривање на далечина : според големината на дупка [објект] : откривање на screwdrivers, орев, железо, игли и др. Работен напон : DC6 V-36 V [излез mode] : NPN/PNP нормално отворен, нормално затворен Излез тековната : 200 MA (м-р)

Параметрите на стоката

Теорија:
ултразвучно сензор
Употреба:
Сензор На Температура На
Тип:
Вибрации Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
порцелански
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Број На Модел На:
..

Подобро ви се допаѓа

10 компјутери GY50 L3 G4200 D Тројна Оска Жиро Аголна Брзина Сензор Модул ЖИТО / SPI Протокол за КомуникацијаОпи

Технички индекс Производ модел : AD100 T Чувствителност : 100m V / g Опсег : + 50g Фреквентен опсег : 0.3 ~ 12000 Hz (+ 10%) Мо

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи ил

Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.ние ќе се реши што побрзо.

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

0512m Точноста грешка : [email protected] фрекфенција : Max 800 Hz Опсег извор на светлина : Невидлива инфрацрвена ласерски 850

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување се надевам да се направи

GY50 L3 G4200 D Тројна Оска Жиро Аголна Брзина Сензор Модул ЖИТО / SPI Протокол за КомуникацијаОпис : Висок квал

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 М

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Обичај1.Повратни информации1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Тоа може да потрае до

обично, ако превозот од Кина / Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е мн

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Максималниот притисок спектар 10 KPaТочноста е 1%Пристрасност напон 1mvПолн обем напон 25mvЧувствителност 2.5

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви пом

Scroll