Новак
Mytys 2018 Мода Овална Смола Faux Гем Marcasite Кристал Прстен Портокалова и Црвена И Зелена Боја Прстен R1012 R1013 R1014

Mytys 2018 Мода Овална Смола Faux Гем Marcasite Кристал Прстен Портокалова и Црвена И Зелена Боја Прстен R1012 R1013 R1014

Достапност: Залиха
DEN 492.00
DEN 819.84


Моден Овална Смола Faux Гем Marcasite Кристал Прстен Портокалова и Црвена И Зелена Боја Прстен R1012 R1013 R1014
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
MYTYS
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R1013 R1014 R1012

Подобро ви се допаѓа

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,нараквица Ср

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Скапоцен камен : 100% Природни топаз (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 7*9mmМатеријал : Вистинс

Добредојдовте на нашата продавница!!!Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачо

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменГем 6 mmГлавната БојаБелаТежина3 Грама (циркони & злато)Прстен Врвот

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

net / en / EMS Изразат 515 дена www.НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ.ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Ср

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние прифаќаме враќа и размен

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTR266 т

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Ако во

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Scroll