Новак
1PC КОРИСТИ AB инверторот панел МАЧКА-1201-HA2

1PC КОРИСТИ AB инверторот панел МАЧКА-1201-HA2

Достапност: Залиха
DEN 2880.00

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
100% Тестирани Пред Превозот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Превозот :
1. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Вашите предмети ќе биде испорачуван Ali Express Превозот за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од Ali Express Превозот ,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ИЛИ ЕМС,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Повратни Информации Политика :
1. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
Политика На Враќање :
1. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Политика На Враќање :
1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1 Прев

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Политика На Враќање : 1 Ве молиме да ни остават Позитиве

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Scroll