Новак
Нови полу-скапоцени bicone совет кристално стакло 4x4mm 14 бои накит одлуки додатоци лабава изолација монистра 110pcs B1101

Нови полу-скапоцени bicone совет кристално стакло 4x4mm 14 бои накит одлуки додатоци лабава изолација монистра 110pcs B1101

Достапност: Залиха
DEN 116.00
DEN 129.12

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
ЖЕШКА!!110pcs bicone совет 4x4mm кристално стакло полу-скапоцени 14 бои накит лабава монистра B1101
УСД $ 7.5 инчи во мерењето. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
about 25g
Број На Модел На:
B1101
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Bicone
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Обликот:
фацетирани
Објектот Дијаметар:
4x4mm
компјутери:
околу 110/влакно
Големина:
4x4mm

Подобро ви се допаѓа

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

Можеби ќе сакатеТип : Емајл Криви Страна Начини На Крст Од Сребро Pendant Монистра Шарм Конектор Линкови На

Scroll