Новак
7500 DataLogging Капацитет Двојно Внесување со гестикулација Индустриски Thermocouple Термометар TES1316

7500 DataLogging Капацитет Двојно Внесување со гестикулација Индустриски Thermocouple Термометар TES1316

Достапност: Залиха
DEN 10017.00
DEN 10656.00

(Освен некои земји и APO/FPO). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ви благодариме за разбирањето!
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.MAX/МИН со текот на ВРЕМЕТО, MAX-MIN AVG), HOLD функција. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа'll само да ви треба 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Детали :
-
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.C /F / К Корисник-Селективни.Назад-Светло LCD дисплеј.
TES1316 7500 Data Logging Капацитет Двојно Внесување со гестикулација Индустриски Thermocouple Термометар
Карактеристики :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.

Параметрите на стоката

Стил:
Стои Станица
Теорија:
Thermocouple Термометар
Број На Модел На:
TES1316
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Индустриски
Бренд Име:
Tes
Моќност Тип:
AAA Батерија
Сензор:
K. J. T. E. R. S. N. Термометар
1:
7500 DataLogging капацитет
2:
Предупредување beeper со HI/LO поставување

Подобро ви се допаѓа

Најголемата 32700 податоци може да се чуваат2.6 VНа животниот век на батеријата : 1 годинаСистем платформа : W

Спецификации : Боја : Бела Големина : Приближно 8 x 7.5 x 2cm (W x H x T) Опсег (Затворен) : 0~50 C; 32~122 F (Температура); 10%~

Inkbird ИКТ106 VL ПИД Температура, Термостат Контролори, Фаренхајтови & Centigrade, 12 V / 24 V со К Сензор за Soврски, за

Добредојдовте на Глобалната електроника трговија на големоНие обезбедуваме ниска цена & висок квалите

ве молиме оставете масажа со вашата email адреса, така што ќе може да одговори побрзо.Со цел да се спаси две

10pcs Автомобил електронски види auto clock температура метар автомобил термометар светлечки LED дисплеј Штеке

Влезни сигнали може слободно да се конфигурираат.Голема бучава имунитет.Тајмер : вграденво максимум 100

500pcs страна на курирската служба dhl fedex Термометар Замрзнувач Температура Метар Фрижидер тестер Дигитал

ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .ве молиме контактирајте цар

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

со DHL fedex ПРОЗОРЦИ 100pcs / многу Дигитални LCD Hygrometer Температура Влажност Метар Термометар 50~70 C 10%~99%RHние ќе г

во / на отворено времето следи Термометар Hygrometer Мете Покажувачот на Температура Влажност Мерење Temp Мет

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност наплаќа од вашата земја Се надеваме дека може да

ВоведНеделен промет дигитални програмирање термостат со LCD екран, кој има 6настан секојдневно...

30pcs / многу страна на курирската служба dhl fedex Водоотпорен Дигитален Ѕид Туш Часовник Температура Влажно

Опис : Оваа листа вклучува : 1 единица од временската станица паркинг (надворешен сензор.Безжичен пренос

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние

200pcs / многу со dhl или fedex 20 C50 C затворен надворешна Температура Влажност Покажувачот Термометар Hygrometerзаб

Scroll